Černí nadělé míří ve středu na Moravu, o víkendu do Turecka

Mostecké házenkářky čeká v tomto týdnu opět dvojice zápasů, ve středu 15. ledna odjíždějí do Olomouce k předehrávce dalšího kola MOL ligy, v sobotu je na programu další kolo Poháru EHF, ve kterém se Černí andělé představí na palubovce svých soupeřek v tureckém Kastamonu.

V pondělí jsme měli po víkendu první kratší trénink, po něm následovala regenerace a v úterý už jsme měli klasický trénink, tentokrát zaměřený přímo na středeční utkání v Olomouci. Koncem týdne už se budeme připravovat na Turkyně. Času na přípravu nemáme příliš, ale na to už jsme si celkem zvykli,“ uvedl trenér mosteckého týmu Jiří Tancoš.

Rozhodně si nemůžeme, ani nechceme dovolit středeční zápas vypustit, naopak. Olomouc patří mezi těžké soupeře, na které se musíme důkladně připravit. Je to pro nás jeden z důležitých zápasů i z hlediska našeho postavení v MOL lize. Bez ohledu na to, jestli hrajeme Evropský pohár nebo nejvyšší domácí soutěž, jdeme do každého zápasu s tím, že chceme bojovat o vítězství. A ve středu to nebude jiné,“ doplnil trenér.