Čtvrtfinále Českého poháru s HC Zlín

Nejdelší cesta ze všech čtvrtfinalistů čeká právě náš tým. Chystáme se na zápas do Zlína.

Český pohár: HC Zlín – DHK Baník Most, 25. 2. 2015, 17:00

Se Zlínem jsme hráli relativně nedávno, výsledek byl víc než jasný – 34:17. Šesti brankami se na tomto vítězství podílela Markéta Jeřábková a pěti Simona Szarková. Od té doby prodělaly Zlíňanky chřipkovou epidemii. Jinak se za tu dobu stihly utkat zlínské hráčky s Prešovem, který porazily 27:16.

V osmifinále Českého poháru jsme se utkali s pražskými Vršovicemi. Ty jsme rozprášili na pražské půdě 20:36. Na tuto soutěž máme velice dobré vzpomínky, protože jsme držitelem loňského prvenství. A stále můžeme pomýšlet na to, že tuto velmi cennou trofej obhájíme.

Názor trenéra Ľuboše Hudáka: „Český pohár je jiná soutěž, než Interliga. Zlín v té soutěži stále žije, dokud není vyřazený. A tak bude chtít po nepřesvědčivých výkonech v lize uspět, nebo podat alespoň lepší výkon. Počítáme proto s tím, že budou vše směřovat k tomu, aby v tom zápase uspěli. My ten zápas nechceme podcenit, zatím nikdo nemyslí na sobotní zápas proti Iuventě. Zatím se soustředíme na náš nejbližší zápas, což je to středeční utkání se Zlínem.“