Další kolo MOL ligy čeká Černé anděly už v pátek ve Veselí

Tentokrát už v pátek čeká hráčky Černých andělů další kolo MOL ligy. Cestovat budou na horkou půdu Veselí nad Moravou.

„Veselí je doma velmi silné, hodně sebevědomí načerpalo už v uplynulé sezoně a letos mají velmi dobře našlápnuto. Své kvality tým prokázal i v posledním zápase proti Michalovcům, kde se rozhodovalo až v posledních minutách. Nebude to pro nás snadné, ale to zápasy ve Veselí nejsou nikdy,“ uvedl trenér mosteckých házenkářek Peter Dávid. A speciální náboj bude mít utkání také proto, že v dresu Černých andělů přijede do Veselí také Jana Šustková, která ještě v loňské sezoně hájila barvy právě aktuálního soupeře mosteckého Baníku.

Mostecké hráčky mají před zápasem velkou motivaci, všechna dosavadní vítězství totiž vybojovaly na domácím hřišti. „Venkovní zápasy nám prozatím příliš nevyšly, takže bychom tentokrát chtěli uspět i na soupeřově palubovce a hrát naší typickou házenou,“ doplnil trenér.

A problémy jim nedělá ani neobvyklý páteční termín. „Původně se mělo jednat o domácí utkání, ale už v létě jsme si po dohodě klubů tento termín prohodili. I když je trochu nezvyklé, že se hraje v pátek, neznamená to pro nás žádné komplikace, víme to dostatečně dlouho. Je to pro nás jen další důležitý zápas venku, ve kterém chceme uspět bez ohledu na datum, kdy se hraje,“ uzavřel trenér.