Dalším soupeřem Černých andělů je silná Poruba

Černé anděly čeká o víkendu další těžký zápas, tentokrát na palubovce Poruby.

Poruba je velmi silný soupeř, který se za poslední dobu vypracoval, tým se stabilizoval a hraje velmi kvalitní zápasy. Trenérovi Dušanu Danišovi se v týmu podařilo velmi dobře zkombinovat zkušené a mladé hráčky,“ připomněl trenér mosteckého družstva Peter Dávid.

Pro mostecké hráčky to bude druhé utkání s Porubou v relativně krátkém čase, naposledy se oba týmy střetly v semifinále Českého poháru na severu Čech v prosinci a vítězství domácí tým vybojoval až v sedmičkovém rozstřelu. „Nezapomněli jsme, jak těžký zápas jsme s Porubou odehráli doma a jak se soupeři podařilo vrátit do zápasu, který jsme měli dost dlouho pod kontrolou,“ doplnil trenér s tím, že se dá očekávat podobně těžký zápas, jako Černí andělé absolvovali o víkendu proti Michalovcům.

My ale samozřejmě počítáme s tím, že nás na jaře čeká velmi těžká série zápasů, navíc hrajeme venku, což má také svá specifika. Dá se tedy očekávat dramatický a náročný zápas, kde nesmíme polevit v koncentraci, protože důležitých bude celých šedesát minut,“ dodal Peter Dávid. Do Poruby odjíždí mostecký tým v totožné sestavě, jako nastoupil proti Michalovcům a chce i v tomto zápase potvrdit rostoucí tendenci ve svých výkonech a nepřerušit řadu vítězných utkání.