Domácí přípravná utkání Černých andělů

Černí andělé pokračují v herní přípravě na domácí půdě. V úterý 21. srpna a ve středu 22. srpna hostí na palubovce mostecké sportovní haly běloruský HC Gomel, polský KPR Koberzyce a Sokol Poruba.

Tentokrát ovšem nejde o turnaj, ale o sérii přípravných utkání, která klub dohodl v rámci spolupráce s evropskými družstvy. Aktuální běloruský vicemistr HC Gomel se v Mostě v rámci přípravy představil už v loňském roce. KPR Kobierzyce je tým, který hraje polskou nejvyšší soutěž a pohybuje se zhruba ve středu extraligové tabulky. Čtvrtým týmem, který se zapojí do přípravných zápasů, je Sokol Poruba, tradiční soupeř mosteckých házenkářek, ať už v rámci MOL ligy nebo Českého poháru.

DHK Baník Most nastoupí k prvnímu zápasu v úterý 21. srpna od 16:00 hodin proti HC Gomel, následně se od 18:00 hodin utká Sokol Poruba s KPR Kobierzyce.

Další přípravné utkání Černých andělů je naplánováno na středu. Už v 10:00 se střednou Sokol Poruba a HC Gomel. Černí andělé ke svému druhému přípravnému zápasu nastoupí ve 12:00 hodin proti KPR Kobierzyce. Od 14:00 změří síly Sokol Poruba se zálohou ženského A týmu Černých andělů. Toto utkání by za domácí tým měly odehrát především mladší, méně vytížené hráčky.

I na tato utkání můžete přijít fandit Černým andělům, divákům je k dispozici boční vstup do sportovní haly (přes informační recepci), vstupné je dobrovolné.