Domácí výhra Černých andělů nad Hodonínem

DHK Baník Most – HK Hodonín 35:23 (20:9)

Černí andělé si už během první poloviny vytvořili pohodlný náskok a nedali soupeřkám z Hodonína ani na okamžik šanci na srovnání skóre. Ve druhé polovině sice domácí polevili v koncentraci, ale náskok si vzít nenechali. Hráčky Hodonína sice hrozivě narůstající skóre z prvního poločasu zkorigovaly, ale na vítězství to nestačilo.

Nejvíce Branek: Szarková 9/2, Jungová 6, Kovářová 5 – Patrnčiaková 6/2, Gärtnerová 4/1, Kalinová 3/1. Rozhodčí Blanar, Haramul. Sedmimetrové hody 4/2- 5/4. Vyloučení 3/3. Diváci 455.

Peter Dávid, trenér DHK Baník Most: „Začali jsme tak, jak jsme si předsevzali, velmi rychle jsme si vytvořili komfortní náskok, což byl náš cíl. Bohužel ve druhé půli jsme trochu ztratili koncentraci, škoda, že jsme úroveň prvního poločasu neudrželi. Tyto zápasy jsou z tohoto pohledu velmi těžké, ale bereme to tak, že jsme svůj úkol splnili.

René Kumpán, trenér HK Hodonín: „Spokojený jsem s druhou polovinou, kdy jsme si řekli, jak budeme bránit a celkem se nám to dařilo. Bohužel v prvním poločase jsme zvolili špatnou taktiku obrany, dostali jsme zbytečné góly, a to se pak táhlo celé utkání.