Dominika Müllnerová svůj tréninkový systém příliš měnit nemusela

Brankářka Dominika Müllnerová patří k dlouhodobým oporám Černých andělů a jako jediná hráčka z týmu má doma kompletní sbírku všech českých titulů, které mostecký tým ve své novodobé historii vybojoval. Bohužel letos k nim další do sbírky prozatím přidat nemůže, s nouzovým stavem a mimořádnými podmínkami pro přípravu se vyrovnává velmi podobně jako ostatní spoluhráčky, jediným rozdílem je, že u toho stíhá pracovat na obnově mostecké krajiny. Proto její tréninky najdete pouze odpoledne hned po práci.
Domča_týden
Pro mne vyhlášení nouzového stavu nepřineslo zas až takovou změnu. Můj režim je podobný jako obvykle, chodím normálně do práce a naplánované tréninky si odbývám odpoledne, pouze s tou výjimkou, že to musím zvládat samostatně bez toho, abychom se potkávaly s holkama v hale,“ vysvětlila během dubnového testování s kondičním trenérem brankářka. Nouzový stav Dominice paradoxně prospěl. Zatímco během sezony neměla příliš času na osobní život a relaxaci. Většinu času trávila mezi prací a sportovní halou, přičemž i na některá utkání si musela brát dovolenou, pozastavené soutěže jí umožnily věnovat se i svým koníčkům a rodině.
Domča_test
Dominika měla testování velmi dobře naplánované. Po testu jí čekal souvislý aerobní běh, což byla jedna z lehčích možností po testování. Bylo znát, že během sezóny trénuje velmi podobně, nezjistili jsme žádné výkyvy v její výkonnosti. Stejně jako ostatní hráčky se ale už těší do sportovní haly, chybí ji deptání spoluhráček při střeleckých cvičeních. Dohodli jsme se, že do kondičních tréninků začneme zařazovat i některá cvičení určená speciálně pro brankářky. Velmi se nám blíží období, kdy budeme moc trénovat v menších skupinách, tam přidáme i střelbu, abychom naši přípravu směřovali k červnovému dohrávání soutěží,“ doplnil kondiční trenér Černých andělů Ondřej Václavek.
Domča_test_podrobne