Elbe-Labe liga 2018/2019 je minulostí

1. ročník Elbe-Labe ligy mladších a starších žákyň je minulostí. Díky podpoře Evropské unie z programu přeshraniční spolupráce Ahoj sousede, Hallo Nachbar mohli naše hráčky odehrát celkem 4 turnaj v každé kategorii.
Druck

Starší žačky zakončily sezónu na 2. místě, když během 4 hracích dnů zvítězily ve 13 utkáních a prohrály jen 7. Lepší bylo jen družstvo Rödertal/Radeberg ze Saska.
Bez názvu_2
Mladší žačky před sebou měly o něco těžší úkol, protože do ligy nastupovaly se 2 týmy, které se trenéři snažili stavět s maximální vyrovnaností, což někdy mělo za následek, že výsledek nebyl takový jako by hrálo jedno družstvo. Nicméně hlavním úkolem Elbe-Labe ligy v kategorii mladších žákyň bylo vystavit co nejvíc hráček těžké konkurenci ze zahraničí, což se nepochybně povedlo. 4. a 6. místo rozhodně nejsou zklamáním, spíše motivací k další práci na rozvoji hráčských dovedností.
Bez názvu
Elbe-Labe liga by měla ve velmi podobném formátu pokračovat i v příští sezóně 2019/2020. Věříme, že se našim hráčkám bude dařit stejně jako v té letošní a budou mít radost ze hry a rozvoje svých herní dovedností.