Fanouškovské překvapení pro Černé anděly

Příjemné překvapení zažily hráčky A týmu Černých andělů, když za nimi na trénink dorazil jeden z jejich fanoušků, který jim chtěl osobně poděkovat za úspěchy v letošní, i když nedohrané sezoně a popřát hodně štěstí na cestě za dalším titulem. Každá z hráček od něj navíc získala i dárek, poukázku na nákup v jednom ze sportovních e-shopů. A příjemným překvapením pro většinu hráček byl i fakt, že je jejich fanoušek znal jménem.

Nejsem fanouškem Černých andělů příliš dlouho, ale za tu dobu, co jsem začal na házenou chodit, mě tenhle sport ohromně nadchl. Líbilo se mi, jak holky bojovaly v evropských pohárech, v domácí lize i jak chtěly hrát o další titul po přerušení soutěže. A přišlo mi, že by si za svoje úsilí zasloužily podpořit, tak jsem se rozhodl jim alespoň takhle poděkovat a popřát hodně štěstí v bojích o osmý mistrovský titul,“ uvedl fanoušek, který si nepřál zveřejnit sovu identitu, protože jeho gesto nebylo vedeno snahou se zviditelnit, ale čistě jen poděkovat hráčkám za sportovní zážitky, které svým fanouškům připravují. Jako dárek na oplátku si domů odnesl klubové tričko s podpisy kompletního A týmu Černých andělů.

Vážíme si podpory všech, kdo nás podporují a fandí mostecké házené, děkujeme a těšíme se, až se v ochozech mostecké sportovní haly zase společně sejdeme.

predavka2a predavka a