Jana Šustková si na tréninkovou samotu nestěžuje

Testování v rodné Velké nad Veličkou absolvovala Jana Šustková. Připravuje se doma, obklopená rodinou, ale také vysokými kopci, které přidávají na její kondici. I když hráčce s reprezentačními zkušenostmi chybí společnost spoluhráček v týmu, minimálně začátek vynucené přestávky si doma celkem užívala a ještě stihla plnit zadané tréninky.
Jana_duben
Ze začátku, když jsme měly jeden trénink denně, to bylo skoro jako dovolená. Teď, když už tréninků přibylo, je to náročnější, ale dá se to zvládat. Užila jsem si společný čas s rodinou, se kterou se během roku moc nevidíme, a ještě si navíc dobře zatrénovala,“ svěřila se během testování hráčka.
Jana_test_podrobně
Na Janě bylo znát, že si po náročné sezóně odpočinula a měla čas na svoje aktivity. V každé přípravě, kterou jsme spolu absolvovali (a že jich bylo), byla Jana vždy perfektně připravená, baví jí to. Ani teď tomu nebylo jinak, testy dopadly velmi dobře. Některé tréninky si Jana dokonce vylepšila, protože měla běžet do mírného kopce, ale takové ve Velké nad Veličkou moc nejsou, a tak si dala dlouhý rychlý běh do prudkého kopce. Trochu jsme se zaměřili na techniku běhu a cviků, ale většinou se jednalo o maličkosti, “ doplnil kondiční trenér Ondřej Václavek.