KUPTE SI SVOU HRÁČKU

svého „Černého anděla“!

 

Jestli se chcete stát součástí Černých andělů a :

- jste příznivcem mostecké ženské házené?

- jste fanouškem Černých andělů?

- v podnikání se  Vám  daří?

- chcete podpořit ženskou házenou?

- líbí se Vám představa, že investujete peníze do propagace své firmy formou sportovního klubu, respektive formou tváře konkrétní hráčky?

PAK JSTE NA SPRÁVNÉ ADRESE

DHK Baník Most již dlouhodobě  realizuje  netradiční formu posílení své finanční stability   i pro následující sezóny, a to marketingovou akcí: KUPTE  SI SVOU HRÁČKU.

O co že přesně jde?

Nejdůležitějším a nejviditelnějším místem pro logo na dresu jednotlivých hráček je jejich hrudník, kde uprostřed mezi logy hlavních sponzorů je volné  místo pro logo vaší firmy . Toto místo je možné získat za individuálně dohodnutou částku, kdy každá jednotlivá hráčka Černých andělů má stanovenou svou částku, která se odvíjí především od popularity, zkušeností, kvality, případně účastí v národní reprezentaci.

Co získáte?

- Tvář  sportovkyně, která bude propagovat Vaši firmu. Mladou  ženu či dívku, která bude reprezentovat Vaši společnost v rámci sportovních akcí DHK Baník Most v českých a slovenských sportovních halách, včetně evropských.

- vstup do VIP prostorů na veškerá utkání DHK Baníku Most, reklamní baner s firemními údaji a s tváří hráčky umístěný v interiéru sportovní haly  a mnoho dalších příležitostí k propagaci  vaší společnosti, dle individuální dohody pří uzavření smlouvy o reklamě.

Jak tedy na to ?

Takže máte-li zájem. Obraťte se prosím na  Pavlu Chotěborskou (prostřednictvím e-mailu: pavlachoteborska@centrum.cz, nebo telefonu: +420777707036), se kterou si domluvíte veškeré podrobnosti toho, jak se stát součástí nejlepšího ženského sportovního týmu v severních Čechách.

My jsme to ještě neřekli ?

 Ano, DHK Baník Most je jediným ženským celkem, který hraje mezinárodní soutěž v našem kraji. V uplynulých sezonách jsme vyhráli v podstatě vše, co se dalo a mnohdy opakovaně. Černí andělé se  stali  mistrem Česko – Slovenské interligy WHIL, mistrem ČR,  vítězem Českého  poháru a vítězem Vyzývacího poháru (evropský pohár – Challenge Cup)! Řadu  úspěchů zaznamenávají také  dorostenecká a žákovská družstva ve svých  soutěžích.

Takže pokud i vy chcete patřit mezi ty nejlepší, tak své jméno spojte s naším týmem.

Těšíme  se  na spolupráci