Letos asi stihnu jen ples města Mostu, říká Dominika Zachová

Kapitánka Černých andělů Dominika Zachová toho musí se svými spoluhráčkami tento týden stihnout poměrně dost. Hned po sobotním zápase proti Bánovcům se totiž hráčky hodí do gala a vyrážejí na Reprezentační ples města Mostu.

Jak se připravujete na sobotní zápas s Bánovci?

VES11

Víceméně standardně, i když v tomto případě chystáme nějaké novinky, které v naší hře nejsou úplně obvyklé. Zvláštností letošní sezony je, že jednotlivé týmy jsou mnohem vyrovnanější, rozdíly jsou minimální a konečné pořadí v tabulce může být ještě zajímavé. Ani my si nemůžeme dovolit polevit a jakýkoli zápas vypustit. Takže se v sobotu určitě bude na co dívat a myslím, že budou k vidění i hezké akce pro diváky.

To ale není všechno, co vás v sobotu čeká, chystáte se i se spoluhráčkami na Reprezentační ples města Mostu. Jak to budete stíhat?

To upřímně řečeno ani my moc nevíme. Ale hrajeme od šesti, takže až skončíme, oblečeme se už v hale, půjdeme se rychle najíst do Anděla a kolem půl desáté bychom mohly být na plese.

Kolik se vás vlastně chystá plesat?

Mám pocit, že kromě starších dorostenek, které mají v neděli odpoledne doma zápas, jdeme všechny.

Mimochodem máte vlastní plesové šaty, nebo si je půjčujete?

Mám doma pár vlastních šatů a ty nějak střídám, klasickou plesovou róbu ale nemám. Za úplnou princeznu na plese tedy asi nebudu, už s odřeným kolenem, co mám teď, by to ani nešlo a doufám, že po zápase žádné další šrámy nepřibydou.

Dokázala byste spočítat, na kolika plesech už jste byla za dobu, co jste v Mostě?

To bych asi nezvládla, ale každý rok chodíme na ples města Mostu, když se k tomu připočtou i v minulých letech plesy Vršanské uhelné, k tomu nějaké maturitní plesy, už jich pár bylo.

A kolik jich máte v plánu letos?

Letos pro mě bude ples města Mostu nakonec asi jediný. Chtěla jsem se vypravit i na maturitní ples Veroniky Šípové, ale bohužel máme reprezentační sraz, takže to nezvládnu. A ze stejného důvodu nestihnu ani házenkářský ples, který je 16. března a my už 17. března máme sraz s reprezentací.

O to víc si to tedy se spoluhráčkami užijete na plese města Mostu?

Užijeme si to určitě, navíc je výhoda, že dorazíme o něco později, takže už bude zábava v plném proudu. Ale nebude to žádná divočina, přece jdeme na ples také reprezentovat klub.