Mladší dorostenky o víkendu v Plzni s prohrou

V sobotním utkání v Plzni předvedly hráčky mladšího dorostu, jak se od začátku utkání jde vstříc pro prohru. Ano, čtete dobře, vstříc prohře. Pozorní diváci a rodiče si mohli všimnout, že již od vkročení na hřiště byly hlavy hráček skloněny, možná dokonce zaryty do palubovky haly 31. základní školy.

Ani po rozcvičení se nic nezměnilo a k naší smůle ani během utkání. Soupeře, kterého jsme v přípravě jasně porazili, jsme tím dostali do výhodnější pozice, které beze zbytku využil. Co se nám dařilo? V 2. poločasu obrana ve spolupráci s brankářkou Srpovou, oboje sneslo přísná měřítka současné házené. Útočná hra? Ta byla přinejlepším na úrovni starších žaček. V celém průběhu utkání jsme nebyli schopni se více dotáhnout, abychom Plzeň dostali více pod tlak tak, jak se nám to dařilo 40. minut na Slávii. I taková utkání se ale odehrávají a jsou maximálně poučná hlavně v tom, že nikdo nechce takové utkání zažít dvakrát. Nezbývá nám než získat body v Olomouci 10.12. a poté doma s Háji 17.12. Nejvíc asi mrzí, že přenášíme jen velmi málo z tréninků do utkání, tam jsme úplně jiným družstvem. Příště to bude lepší, přijďte nás podpořit, váš potlesk nás žene vpřed.

1. liga mladších dorostenek: DHC Plzeň vs. DHK Baník Most 26:17 (14:9)

Sestava a góly týmu: M. Zemanová 6/4, A. Pokorná 3, M. Mauleová 1, B. Srpová, N. Holečková, N. Maxová, A. Ležalová 1, A. Srpová, K. Vojtelová 1, L. Straková, B. Kroftová, A. Borlová 1, B. Hrbková 4/1, V. Benešová.