Mladší dorostenky po boji na Slavii bez bodu

Utkání na Slavii je pro každé družstvo velkým testem. Mladší dorostenky a realizační tým se na toto utkání těšili, protože měli společně dost prostoru na přípravu a je nutné říct, že se již práce výrazně projevuje v tréninku a bylo otázkou, zda se to projeví již v Praze. Minimálně v první půli tomu tak bylo. Výsledkem byla vyrovnaná hra, kdy se obě dámská družstva střildala ve vedení, úspěšnější byly nakonec o dvě branky mostecké hráčky 12:14.

Úvod poločasu se jim ale znovu nevydařil a získaly menší ztrátu, kterou se ale nepodařilo stáhnout. Výsledek 23:27 bohužel neodpovídá skutečnému projevu a dění na hřišti. V čem bylo utkání výjimečné? Výkonem brankářek, vyrovnaností a diváckou návštěvou, která velmi pravděpodobně vyrovnala tu na utkání Mol ligy, ba dokonce ji překonala. Diváci pro hráčky vytvořili bouřlivou atmosféru plnou podpory a na závěr oběma stranám poděkovali dlouhým potleskem za obousranně povedený předvedený a vyrovananý výkon.

1. liga mladších dorostenek: Slavia Praha vs. DHK Baník Most 27:23 (12:14)

Sestava a góly družstva: M. Zemanová 3, A. Pokorná 3, M. Mauleová 2, B. Srpová 4, A. Krbcová, N. Holečková, K. Šilhavá 5/5, A. Ležalová 2, A. Srpová, K. Vojtelová 1, B. Kroftová 3, A. Borlová, B. Hrbková, V. Benešová.