Mladší dorostenky po sympatickém výkonu z Hané bez bodu

Slibný výkon, nulový zisk.

Předposlední utkání podzimní sezóny mladších dorostenek se odehrál v hale olomoucké Zory. Mostecké hráčky se zde přímo utkaly o možný postup na 9. místo po polovině sezóny. Začátek byl více než slibný, úvodních 15 minut bylo vyrovnaných. Žádné z družstev se ale nedostalo do výrazného vedení. Během 1. poločasu nám uškodilo neproměňování střel ze vzdálenosti okolo 9. metrů, kdy naše muška byla poněkud uhnutá doleva, na což byla domácí brankářka připravena, i když v 5-ti případech ani nemusela zasáhnout. Po přestávce jsme za stavu 11:13 v náš neprospěch měli několik slibných a jasných příležitostí, které jsme z pivota a rychlého útoku neproměnili. Tím se naše ztráta navýšila až na 6 branek. Ta se nám v závěru utkání podařila snížit až na 1 branku. Dalšími nepřesnostmi jsme zvrat nedokonali a zakončili utkání prohrou o 3 branky 28:31. Z Moravy se vracíme možná s dobrým pocitem ze hry, ne ale s tím, co jsme si určili.

1. liga mladších dorostenek: DHK Zora Olomouc vs. DHK Baník Most 31:28 (13:11)

Setava a branky týmu: M. Zemanová 6/5, A. Pokorná 4, M. Mauleová, B. Srpová, K. Šilhavá 1, A. Ležalová, K. Pavlíková, A. Srpová, M. Rubínová 3, K. Vojtelová 5, B. Kroftová 2, B. Hrbková 5/2, V. Benešová.