Mladší dorostenky se ziskem prvního bodu

2. utkání, první body. Po postupu do 1. ligy se v domácím prostředí povedlo získat jeden bod. Po těsné prohře minulou neděli jsme hostili Otrokovice, se kterými jsme se střetli již v přípravě, a i když jsme prohrali 5-ti brankovým rozdílem, věděli jsme, že to může být utkání, kde budeme nejen vyrovnanými soupeři, ale můžeme vyměnit nulu v průběžné tabulce soutěže. Po vyrovnaném úvodu se nám díky dobře fungující obraně podařilo získat vedení, které bylo i 6-ti brankové, v poločase bylo jen o 4 branky (16:12).

Zcela jsme nezvládli úvod 2. půle, kdy jsme po 5 minutách a time-outu prohrávali 16:17. Od této chvíle nikdo nezískal vyšší vedení než 2 branky. V závěru poločasu jsme měli ještě dvojnásobnou možnost k získání obou bodu, nepodařilo se nám je ale proměnit, a tak si oba soupeři rozdělili po bodu. Znovu nás zdobila bojovnost a tentokrát i výkon brankářek. Stále nám ale ještě chybí jistota v 2. vlně rychlého útoku, kterou předvádíme v tréninku. Po reprezentační přestávce v následujícim týdnu nás čeká dlouhá cesta do Ivančic.

1. liga mladších dorostenek DHK Baník Most vs. TJ Jiskra Otrokovice 26:26 (16:12)

Sestava a branky týmu: M. Zemanová 2, A. Pokorná 5, B. Srpová 1, A. Krbcová 1, N. Holečková 1, K. Eberlová, K. Šilhavá 4/1, N. Maxová, A. Ležalová 2, A. Srpová, M. Rubínová 6/1, K. Vojtelová, B. Hrbková 4, B. Kroftová