Mladší dorostenky stále bez ztráty

I ve 3. utkání nepoznaly mladší dorostenky pocit ztráty bodu. Tentokrát jim stály v cestě hráčky Sokolu Poruba, se kterými se setkaly již na přípravném turnaji v Otrokovicích, kdy Mostecké hráčky včelku jasně zvítězily 21:14 za 30 minut hrací doby. V mistrovském utkání se ale nepovedlo uhájit 1. poočas, a tak přeci jen k nějaké ztrátě došlo. Bohužel se hráčkám ročníku 2002 a 2003 nepovedlo uhájit 1. poločas, který prohrály 12:13 po velkém množství neproměněných jasný příležitostí a ztrát míče. Bylo jich celkem 20. I tentokrát ale předváděly velmi pěknou a rychlou házenou, které ale chybělo zdárné zakončení.

2. poločas byl ale pastvou pro oči trenérů a přítomných diváků. Na hřiště vstoupilo družstvo, které nejenže hrálo rychlou, ale i přesnou házenou, což se okamžitě začalo promítat ve změně poločasového výsledku. Rozdíl skóre se výrazně zvyšoval až na 21:6 za druhou polovinu utkání. Na tabuli svítil konečný výsledek 33:19 po 2 zcela odlišných poločasech.

Na hřiště se dle našich představ postupně dostaly všechny hráčky, velmi pěkně a často se nám podařilo spolupracovat s pivoty, kteří konečně mohly ukázat svoje střelecké dovednosti.

Sestava a branky: Sokolová, Srpová, Pokorná 5, Zemanová 6, Königová 5, Krbcová 5, Scheithauerová 3, Ležalová 2, Straková, Kroftová 2, Borlová 2, Turčanová 2, Tesařová 1 a Čásová.

Následující domácí utkání odehrajeme 21.10.2018, kdy budeme hostit Olomouc. Již tento víkend v sobotu 13.10. jedeme do Prahy, kde se na Chodově od 11 hodin utkáme s Háji, kterým máme po loňské sezóně co vracet.