Mladší dorostenky zpět na vítězné vlně

Na jaře není v našem podání o vyrovnaná utkání nouze. I to v Otrokovicích nebylo výjimkou. Naše úvody se stávají legendárními. I tentokrát jsme po dlouhé cestě začali vlažně, domácí se ujali vedení, které bylo až do 15. minuty převážně dvoubrankové. V útoku se dařilo především B. Srpové a po vystřídání i její jmenovkyni Adéle v bráně. Po zlepšené práci v obraně jsme ukořistili několik míčů, které rozhodli o tom, že jsme do poločasové přestávky šli s jednobrankovým vedením 14:15. Po ní pokračovalo vyrovnané klání až do hluché pasáže mezi 45. – 52. minutou, kdy se dlouhou dobu neměnilo skóre ani na jedné straně. Pro nás příznivý stav 21:18 se postupně posouval až na 23:21, kdy z autu přes téměř celé hřiště vstřelila vítěznou branku A. Srpová. Ano, právě 23. branka byla tou vítěznou, protože jsme z žádné další šance branku nevstřelili. Domácí stihli už jen upravit na výsledných 23:22. Znovu jsme ukázali, že máme dramata velice rádi a vyžíváme se v nich. Velké díky a potlesk patří všem hráčkám, že udržely svou koncentraci až do konce a dotáhly utkání do dvoubodového konce.

Sestava a branky: Benešová, A. Srpová 1, Zemanová 1, Scheithauerová 1, B. Srpová 7, Krbcová, Holečková 3, Šilhavá 3, Maxová, Pavlíková, Rubínová 6, Kroftová 1 a Borlová.
V jarní části jsme zatím získali 7 bodů z 10 možných a s celkovými 9 se posouváme na dočasné 6. místo.

V dalším kole budeme hostit 6.5. ve 14:30 DHC Plzeň. Jedná se o předposlední domácí utkání sezóny.