Mladší i starší dorostenky změří už ve čtvrtek síly se Slavií

Už ve čtvrtek 12. dubna čeká oba dorostenecké týmy mosteckého Baníku těžký soupeř ze Slavie Praha. Mladší dorostenky vyběhnou na palubovku mostecké sportovní haly už v 17:00 hodin, starší dorostenky se proti týmu Slavie postaví od 19:00 hodin.

V mladším dorostu je Slavia lídrem tabulky bez jediné porážky, naše mladší dorostenky do zápasu ale půjdou jako tým, který v jarní části soutěže ještě neprohrál. Máme za sebou úspěšné souboje s druhým a třetím týmem tabulky a v tomto střetnutí se chceme poprat o další dva body,“ připomněl trenér Radek Maděra.

I v případě starších dorostenek se jedná o souboj o špici tabulky, protože Slavia je v žebříčku na třetím místě, právě za týmem Černých andělů. „Pokud chceme bojovat o zlato, nesmíme si dovolit do konce sezony žádnou ztrátu bodů, proto je pro nás tento zápas velmi důležitý,“ vysvětlil trenér starších dorostenek Peter Sabadka. A jeho svěřenkyně vědí, že se nebude jednat o snadné utkání. Ve vzájemném střetnutí v podzimní části soutěže sice Slavii poměrně jednoznačně porazily, pražský tým však na jaře velmi potrápil lídra tabulky z Plzně.

Přijďte podpořit dorostenecké týmy Černých andělů a vytvořit v mostecké sportovní hale tu správnou atmosféru!