generální partneři
sledujte nás

1. liga mladších dorostenek

1TJ ČZ HBC Strakonice 192110500174:122
2DHK Zora Olomouc8410170:131
3DHK Baník Most6310140:116
4Hanball PSG Zlín6310120:114
5HC Háje Praha4220120:113
6DHC Slavia Praha421087:93
7Sokol Písek A422098:105
8DHC Plzeň4230132:141
9TJ Sokol Poruba4230129:147
10Házená Jindřichův Hradec2130100:117
11Sokol Vršovice0050134:169
12FK Hvězda Cheb004077:113

1. kolo

čtvrtek
03. 09.
18:30
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Sokol Vršovice
42 : 29
neděle
06. 09.
12:00
HC Háje Praha
DHK Zora Olomouc
29 : 35
neděle
06. 09.
13:00
DHC Slavia Praha
Házená Jindřichův Hradec
33 : 29
neděle
06. 09.
13:00
DHC Plzeň
FK Hvězda Cheb
20 : 16
neděle
06. 09.
14:00
DHK Baník Most
Sokol Písek A
31 : 17
neděle
06. 09.
15:00
Hanball PSG Zlín
TJ Sokol Poruba
28 : 27

2. kolo

sobota
12. 09.
10:30
FK Hvězda Cheb
HC Háje Praha
17 : 25
sobota
12. 09.
11:00
DHK Zora Olomouc
Hanball PSG Zlín
37 : 30
sobota
12. 09.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
18 : 27
neděle
13. 09.
12:00
Sokol Vršovice
DHC Plzeň
25 : 33
neděle
13. 09.
17:00
Sokol Písek A
TJ Sokol Poruba
36 : 22
čtvrtek
15. 10.
17:00
DHK Baník Most
DHC Slavia Praha
* Odloženo * COVID-19
0 : 0

3. kolo

sobota
19. 09.
0
Hanball PSG Zlín
FK Hvězda Cheb
0 : 0
sobota
19. 09.
19:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
DHK Baník Most
44 : 35
neděle
20. 09.
0
DHC Slavia Praha
Sokol Písek A
* Odloženo * COVID-19
0 : 0
neděle
20. 09.
14:30
TJ Sokol Poruba
DHK Zora Olomouc
25 : 31
neděle
20. 09.
14:30
DHC Plzeň
Házená Jindřichův Hradec
26 : 28
pátek
09. 10.
16:00
HC Háje Praha
Sokol Vršovice
33 : 27

4. kolo

úterý
22. 09.
17:30
DHC Slavia Praha
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
22 : 33
sobota
26. 09.
10:30
FK Hvězda Cheb
TJ Sokol Poruba
24 : 25
sobota
26. 09.
11:00
Házená Jindřichův Hradec
HC Háje Praha
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
27. 09.
14:00
DHK Baník Most
DHC Plzeň
40 : 22
neděle
27. 09.
17:00
Sokol Písek A
DHK Zora Olomouc
27 : 24
pondělí
28. 09.
13:00
Sokol Vršovice
Hanball PSG Zlín
25 : 31

5. kolo

sobota
10. 10.
11:00
DHK Zora Olomouc
FK Hvězda Cheb
43 : 20
sobota
10. 10.
13:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Sokol Písek A
28 : 18
neděle
11. 10.
12:00
TJ Sokol Poruba
Sokol Vršovice
30 : 28
neděle
11. 10.
12:00
HC Háje Praha
DHK Baník Most
33 : 34
neděle
11. 10.
13:00
Hanball PSG Zlín
Házená Jindřichův Hradec
31 : 25
neděle
11. 10.
14:30
DHC Plzeň
DHC Slavia Praha
31 : 32

6. kolo

sobota
17. 10.
11:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
DHC Plzeň
* Odloženo * COVID-19
:
sobota
17. 10.
12:00
Sokol Vršovice
DHK Zora Olomouc
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
18. 10.
13:00
DHC Slavia Praha
HC Háje Praha
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
18. 10.
14:00
DHK Baník Most
Hanball PSG Zlín
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
18. 10.
17:00
Sokol Písek A
FK Hvězda Cheb
* Odloženo * COVID-19
:
sobota
05. 12.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
TJ Sokol Poruba
:

7. kolo

sobota
24. 10.
10:30
FK Hvězda Cheb
Sokol Vršovice
* Odloženo * COVID-19
:
sobota
24. 10.
11:00
DHK Zora Olomouc
Házená Jindřichův Hradec
* Odloženo * COVID-19
:
sobota
24. 10.
15:30
TJ Sokol Poruba
DHK Baník Most
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
25. 10.
12:00
HC Háje Praha
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
25. 10.
14:30
DHC Plzeň
Sokol Písek A
* Odloženo * COVID-19
:
středa
28. 10.
16:00
Hanball PSG Zlín
DHC Slavia Praha
* Odloženo * COVID-19
:

8. kolo

sobota
31. 10.
13:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hanball PSG Zlín
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
01. 11.
13:00
DHC Slavia Praha
TJ Sokol Poruba
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
01. 11.
14:00
DHK Baník Most
DHK Zora Olomouc
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
01. 11.
14:30
DHC Plzeň
HC Háje Praha
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
01. 11.
16:00
Házená Jindřichův Hradec
FK Hvězda Cheb
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
01. 11.
17:00
Sokol Písek A
Sokol Vršovice
* Odloženo * COVID-19
:

9. kolo

sobota
07. 11.
11:00
DHK Zora Olomouc
DHC Slavia Praha
* Odloženo * COVID-19
:
sobota
07. 11.
14:30
TJ Sokol Poruba
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
08. 11.
10:30
FK Hvězda Cheb
DHK Baník Most
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
08. 11.
12:00
HC Háje Praha
Sokol Písek A
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
08. 11.
14:00
Sokol Vršovice
Házená Jindřichův Hradec
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
08. 11.
15:45
Hanball PSG Zlín
DHC Plzeň
* Odloženo * COVID-19
:

10. kolo

neděle
15. 11.
12:00
HC Háje Praha
Hanball PSG Zlín
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
15. 11.
13:00
DHC Slavia Praha
FK Hvězda Cheb
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
15. 11.
14:00
DHK Baník Most
Sokol Vršovice
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
15. 11.
14:30
DHC Plzeň
TJ Sokol Poruba
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
15. 11.
17:00
Sokol Písek A
Házená Jindřichův Hradec
* Odloženo * COVID-19
:
úterý
17. 11.
15:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
DHK Zora Olomouc
* Odloženo * COVID-19
:

11. kolo

sobota
21. 11.
10:30
FK Hvězda Cheb
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
:
sobota
21. 11.
11:00
DHK Zora Olomouc
DHC Plzeň
:
sobota
21. 11.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
DHK Baník Most
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
22. 11.
12:00
TJ Sokol Poruba
HC Háje Praha
:
neděle
22. 11.
16:00
Hanball PSG Zlín
Sokol Písek A
:
neděle
22. 11.
9:00
Sokol Vršovice
DHC Slavia Praha
:

12. kolo

pátek
07. 02.
17:00
Sokol Písek A
DHK Baník Most
* Odloženo * COVID-19
:
sobota
06. 02.
10:30
FK Hvězda Cheb
DHC Plzeň
:
sobota
06. 02.
11:00
DHK Zora Olomouc
HC Háje Praha
:
sobota
06. 02.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
DHC Slavia Praha
:
neděle
07. 02.
12:00
TJ Sokol Poruba
Hanball PSG Zlín
:
neděle
07. 02.
18:00
Sokol Vršovice
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
:
sobota
10. 04.
12:00
DHK Baník Most
TJ Sokol Poruba
* Odloženo * COVID-19
:

13. kolo

sobota
13. 02.
12:00
HC Háje Praha
FK Hvězda Cheb
:
sobota
13. 02.
17:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Házená Jindřichův Hradec
:
sobota
13. 02.
18:00
Hanball PSG Zlín
DHK Zora Olomouc
:
neděle
14. 02.
12:00
TJ Sokol Poruba
Sokol Písek A
:
neděle
14. 02.
13:00
DHC Slavia Praha
DHK Baník Most
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
14. 02.
15:00
DHC Plzeň
Sokol Vršovice
:

14. kolo

sobota
20. 02.
10:30
FK Hvězda Cheb
Hanball PSG Zlín
:
sobota
20. 02.
11:00
DHK Zora Olomouc
TJ Sokol Poruba
:
neděle
21. 02.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
DHC Plzeň
:
neděle
21. 02.
14:00
DHK Baník Most
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
21. 02.
17:00
Sokol Písek A
DHC Slavia Praha
:
neděle
21. 02.
18:00
Sokol Vršovice
HC Háje Praha
:

15. kolo

sobota
06. 03.
11:00
DHK Zora Olomouc
Sokol Písek A
:
sobota
06. 03.
12:00
HC Háje Praha
Házená Jindřichův Hradec
:
sobota
06. 03.
13:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
DHC Slavia Praha
:
sobota
06. 03.
18:00
Hanball PSG Zlín
Sokol Vršovice
:
neděle
07. 03.
14:30
DHC Plzeň
DHK Baník Most
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
07. 03.
14:30
TJ Sokol Poruba
FK Hvězda Cheb
:

16. kolo

neděle
14. 02.
14:00
DHK Baník Most
HC Háje Praha
* Odloženo * COVID-19
:
sobota
13. 03.
10:30
FK Hvězda Cheb
DHK Zora Olomouc
:
sobota
13. 03.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
Hanball PSG Zlín
:
neděle
14. 03.
13:00
DHC Slavia Praha
DHC Plzeň
:
neděle
14. 03.
17:00
Sokol Písek A
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
:
neděle
14. 03.
18:00
Sokol Vršovice
TJ Sokol Poruba
:

17. kolo

sobota
27. 03.
10:30
FK Hvězda Cheb
Sokol Písek A
:
sobota
27. 03.
11:00
DHK Zora Olomouc
Sokol Vršovice
:
sobota
27. 03.
12:00
HC Háje Praha
DHC Slavia Praha
:
sobota
27. 03.
18:00
Hanball PSG Zlín
DHK Baník Most
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
28. 03.
12:00
TJ Sokol Poruba
Házená Jindřichův Hradec
:
neděle
28. 03.
14:30
DHC Plzeň
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
:

18. kolo

sobota
10. 04.
13:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
HC Háje Praha
:
sobota
10. 04.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
DHK Zora Olomouc
:
neděle
11. 04.
13:00
DHC Slavia Praha
Hanball PSG Zlín
:
neděle
11. 04.
17:00
Sokol Písek A
DHC Plzeň
:
neděle
11. 04.
18:00
Sokol Vršovice
FK Hvězda Cheb
:

19. kolo

sobota
24. 04.
10:30
FK Hvězda Cheb
Házená Jindřichův Hradec
:
sobota
24. 04.
11:00
DHK Zora Olomouc
DHK Baník Most
* Odloženo * COVID-19
:
sobota
24. 04.
18:00
Hanball PSG Zlín
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
:
neděle
25. 04.
12:00
TJ Sokol Poruba
DHC Slavia Praha
:
neděle
25. 04.
12:00
HC Háje Praha
DHC Plzeň
:
neděle
25. 04.
18:00
Sokol Vršovice
Sokol Písek A
:

20. kolo

sobota
01. 05.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
Sokol Vršovice
:
sobota
01. 05.
18:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
TJ Sokol Poruba
:
neděle
02. 05.
13:00
DHC Slavia Praha
DHK Zora Olomouc
:
neděle
02. 05.
14:00
DHK Baník Most
FK Hvězda Cheb
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
02. 05.
14:30
DHC Plzeň
Hanball PSG Zlín
:
neděle
02. 05.
17:00
Sokol Písek A
HC Háje Praha
:

21. kolo

sobota
08. 05.
10:30
FK Hvězda Cheb
DHC Slavia Praha
:
sobota
08. 05.
11:00
DHK Zora Olomouc
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
:
sobota
08. 05.
12:00
TJ Sokol Poruba
DHC Plzeň
:
sobota
08. 05.
14:00
Házená Jindřichův Hradec
Sokol Písek A
:
sobota
08. 05.
18:00
Hanball PSG Zlín
HC Háje Praha
:
neděle
09. 05.
18:00
Sokol Vršovice
DHK Baník Most
* Odloženo * COVID-19
:

22. kolo

sobota
15. 05.
13:00
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
FK Hvězda Cheb
:
neděle
16. 05.
12:00
HC Háje Praha
TJ Sokol Poruba
:
neděle
16. 05.
13:00
DHC Slavia Praha
Sokol Vršovice
:
neděle
16. 05.
14:00
DHK Baník Most
Házená Jindřichův Hradec
* Odloženo * COVID-19
:
neděle
16. 05.
14:30
DHC Plzeň
DHK Zora Olomouc
:
neděle
16. 05.
17:00
Sokol Písek A
Hanball PSG Zlín
: