Novým trenérem Černých andělů bude Ľuboš Hudák!

Od 19. 1. povede „A“ tým DHK Baník Most trenér Ľuboš Hudák, který tak přejde do našeho týmu z celku HC Veselí nad Moravou.

 

Ľuboš Hudák (*4. 11. 1968, Československo) je bývalý mužský reprezentant v házené, nyní její trenér. V rámci své hráčské kariéry se zúčastnil například letní olympiády v Barceloně, kde československá házenkářská výprava získala deváté místo. Z hlediska trenérské kariéry je jeho největším úspěchem třetí místo ve slovenské extralize mužů ze sezóny 2012/2013, kdy vedl tým HC winLand Michalovce. Působení v Mostě bude jeho druhou štací na lavičce ženského týmu.

 

Jak už bylo řečeno dříve, první dva zápasy, tedy s Bratislavou a Šaľou, bude na lavičce Ľuboši Hudákovi pomáhat Jiří Hanus společně s Lucií Súkenníkovou a Petrou Vítkovou. Tím by měla být zaručena kontinuita ve vedení týmu. Během těchto dvou týdnů si bude trenér Hudák moci vybrat svůj realizační tým, který svou činnost zahájí domácím duelem se Zlínem, což bude i první domácí zápas, ve kterém se nový kouč představí.