Oba dorostenecké týmy hrají v tomto týdnu doma

Zatímco ženy mají reprezentační přestávku, dorostenecké soutěže jednou naplno. A na domácí půdě se v tomto týdnu představí oba dorostenecké týmy.

Už ve čtvrtek 22: listopadu hostí mladší dorostenky DHK Baníku Most soupeřky z Kobylis. „Do konce podzimní části soutěže nám zbývají tři kola a my bychom v domácím zápase opět rádi navázali na úspěchy, kterými jsme se prezentovali od počátku sezony,“ uvedl trenér mladších dorostenek Ondřej Václavek. Mladší dorostenky mají letošní sezonu skvěle rozehranou, z osmi zápasů prohráli pouze jediný proti Slavii. I v něm ale byly i přes finální šestibrankový rozdíl protihráčkám rovnocenným soupeřem. Fanoušci se tak mají ve čtvrtek večer rozhodně nač těšit.

Utkání mladších dorostenek DHK Baník Most proti Sokolu Kobylisy se hraje ve čtvrtek 22. listopadu v mostecké sportovní hale od 18:00 hodin.

Lákladlem je rozhodně i nedělní utkání starších dorostenek proti Ivančicícm. „Do Mostu přijede tým, který před námi aktuálně vede o skóre tabulku naší soutěže. Diváci tak budou mít šanci vidět dvě družstva, která mají v současné době nejlepší sportovní formu,“ připomněl trenér starších dorostenek Peter Sabadka. Také jeho svěřenkyně mají výborně rozehranou sezonu, na podzim ještě neprohrály. V nedělním zápase se ale budou muset obejít bez několika důležitých opor, které jsou na soustředění s ženskou reprezentací. „Budou nám chybět Veronika Mikulášková a Veronika Dvořáková, které jsou s ženským reprezentačním týmem na turnaji v Chebu. To nás na jednu stranu velmi těší, že mohou získávat cenné zkušenosti s ženskou reprezentací, na druhou stranu nás to může trochu limitovat, ale musíme se s tím dokázat vypořádat,“ doplnil trenér s tím, že diváci se mají rozhodně na co těšit, protože v neděli se v mostecké sportovní hale předvede aktuální špička české dorostenecké házené.

Zápas starších dorostenek DHK Baník Most proti HK Ivančice startuje v mostecké sportovní hale v neděli 25. listopadu v 16:00 hodin.