Oba týmy dorostenek hrají v neděli doma s Olomoucí

Ačkoli ženský tým Černých andělů hraje o tomto víkendu venku, palubovka mostecké sportovní haly nezůstane prázdná. V neděli 21. října zde totiž týmy mladších i starších dorostenek odehrají domácí utkání proti stejně starým soupeřkám z Olomouce.

Nedělní odpoledne odstartují mladší dorostenky, které ke svému zápasu s Olomoucí nastoupí ve 14:00 hodin. Mladší dorostenky mají velmi dobře nastartovanou sezonu, letos ještě neprohrály a z posledního zápasu v Hájích přivezly vysokou výhru 33:17.

Ve druhém nedělním zápase se proti sobě v 16:00 hodin postaví starší dorostenky DHK Baník Most proti stejně starým hráčkám Zory Olomouc. Mosteckým hráčkám také vyšel vstup do sezony a všechny své dosavadní zápasy vyhrály, naposledy přivezly z Písku vysokou výhru 43:25.

Olomouc je sídlem tréninkového centra mládeže (TCM) první kategorie, takže by se tu měly soustředit největší házenkářské talenty. Most je tréninkovým centrem mládeže druhé kategorie.

Jak vzájemné měření sil dopadne, se můžete přijít přesvědčit na vlastní oči do mostecké sportovní haly v neděli 21. října. Mladší dorostenky své utkání rozehrají ve 14:00 hodin, starší dorostenky odstartují svůj zápas v 16:00 hodin. Tak přijďte fandit!