Poděkování partnerům i fanouškům

V neděli jsme uspěli v kvalifikačním turnaji Ligy mistrů a letos si poprvé v historii zahrajeme základní část nejprestižnější evropské soutěže. Dovolte mi touto cestou ještě jednou poděkovat všem sponzorům, partnerům, ale také fanouškům, kteří nás na cestě za naším snem podporovali a pomohli nám dostat se až sem.

Velký dík patří generálnímu partnerovi klubu Vršanské uhelné ze skupiny Sev.en Energy, bez jejíž podpory by se kvalifikační turnaj v Mostě vůbec nemohl uskutečnit. Ústeckému kraji, který na jeho konání rovněž přispěl a také statutárnímu městu Most, dalšímu generálnímu partnerovi našeho klubu, který nám rovněž dlouhodobě poskytuje velkou podporu.

Poděkování patří zaměstnancům sportovní haly, kteří zažili hektický týden při přípravách haly a jejích následných úpravách podle požadavků Evropské házenkářské federace. Uznání zaslouží také všichni, kdo se na přípravě a zdárném průběhu kvalifikačního turnaje podíleli a samozřejmě také diváci a fanoušci, kteří nás podporují a dokázali ve sportovní hale vytvořit nezapomenutelnou atmosféru.

Postup do základní části Ligy mistrů je pro nás velký úspěch, ke kterému ale přistupujeme s obrovskou pokorou. Zbývá nám ještě zhruba měsíc na přípravu, než se na palubovce střetneme s nejlepšími týmy současné evropské házené. Čeká nás ještě spousta práce a uděláme všechno, co bude v našich silách, abychom uspěli. Přesné časy našich utkání zveřejníme během následujících hodin, způsob distribuce vstupenek bychom měli znát během příštího týdne.

Na závěr mi ještě jednou dovolte poděkovat všem za to, že nám pomáháte plnit naše sny.

RJung
Rudolf Jung

manažer DHK Baník Most