PODKRUŠNOHORSKÁ LIGA MINI 6+1

7. 10. 2018 Sportovní hala Most

„Chlapecká soutěž s účastí Černých andílků“

     Stejně jako v sezóně předešlé, jsme i letos využili možnost startovat v šest jedničkové házené pro mini žáky v soutěži, kterou si sami organizují trenéři chlapeckých týmů pod názvem Podkrušnohorská liga. Vyřádit se na palubovce v této soutěži dostávají všechny naše věkově mini žačky, které již trénují společně s mladšími žačkami doplněné o pár hráček, které do kategorie mladších spadají prvním rokem. V netradičních dresech, které máme především na Česko-Saskou ligu, dnes naše házenkářky bojovaly v minutáži 2 x 12 min. na zápas s HK Most, HK Lovosice, Lokomotiva Louny a překvapivě s převážně dívčím týmem s HK Chomutov. I když se v této soutěži výsledky počítají, v žádném případě to nebylo to hlavní, co by nás zajímalo. Děvčatům bylo hned na začátku vysvětleno, že nás bude zajímat především to, co na hřišti předvádějí a oceněna bude snaha a bojovnost. Já osobně jsem i přes chyby, které jsou a ještě určitě i budou spokojený se snahou našich děvčat o rychlou házenou s jednoduchým zakončováním a s pilováním vysunuté obrany, která je náročná, ale měla by vést k většímu zisku míčů. Toto vše se nám dařilo někdy více, někdy méně, ale časem bychom měli určitě zaznamenat posun k lepšímu. Čím více takových to turnajů a zápasů tím lépe. V konečném zúčtování naši Andílci obsadili druhé místo, když v posledním zápase o dvě branky prohráli s kluky z Loun. Naše poděkování patří všem našim hráčkám, které dnes na palubovce předváděly své házenkářské umění, těm dvěma které vypomohly HK Most a všem těm, kteří nás do hlediště přišli podpořit. Děkujeme.

Sestava a počet vstřelených branek v průběhu turnaje:                                                                     Barbora MUHLOVÁ a Barbora OLIČOVÁ – brankařky, Nikola ŠROUBKOVÁ – 8, Kateřina MAYEROVÁ -1, Tereza BURIÁNKOVÁ -8, Petra VÁLEČKOVÁ – 2, Lucie PÁRTHOVÁ – 7, Kateřina DOČEKALOVÁ – 10, Sára NEDVĚDOVÁ – 3, Vendula ADAMCOVÁ – 7, Karolína KOLDOVÁ, Nikola CHIVERZ.

Za chlapce z HK Baník Most: Kristina JIRÁSKOVÁ a Eliška KUČEROVÁ.

Vedoucí družstva: Lucie MACHÁČKOVÁ. Trenér: Jiří MARŠÍK

                                                                                                        Jiří MARŠÍK – trenér mládeže

DHK Baník Most

 

1 DSC_0001 DSC_0004 DSC_0005 DSC_0007 DSC_0010 DSC_0017 DSC_0021 DSC_0029 DSC_0096 DSC_0097 DSC_0100 DSC_0105 DSC_0114 DSC_0136 DSC_0139 DSC_0147 DSC_0151 DSC_0153