Pomalý začátek, perfektní konec

V sobotu 11.10.2014 8:15 jsme vyrazili od haly na již třetí mistrovské utkání, které se tentokrát konalo v Ústí Nad Labem.

Soutěž se skládá z pěti týmů, z čehož jsou tři dívčí a dvě chlapecké družstva. Hraje se systémem 5 minut osobní obrana, pak následují shot-outy po pěti hráčích a na konec 1 x 20 minut hra.

Už se to začíná stávat tradicí, že první utkání nám prostě nejde. Sice jsme vyhráli osobku a na trháky remizovali, tak zápas nám utekl o tři branky. Zato druhé utkání bylo super. V osobce jsme poprvé letos porazili Loko Cheb. Trháky jsme sice projeli, ale zápas byl velice vyrovnaný, a i když jsme dali gól v poslední vteřině, byl s přešlapem, tak se body dělily. Ve třetím utkání na nás čekal Spartak Ústí. A přestože nás porazili jak v osobce, tak i v zápase, bod jsme brali z trháků, kde nás, jako vždy, podržela brankářka. V posledním klání jsme nastoupili proti Tygrům z Ústí. Osobku i trháky jsme o gól prohráli, zato v zápase se nám dařily pěkné akce a díky nim jsme deklasovali protihráče v poměru 6:2.

Sestava Mostu: Kateřina Ebrlová – Aneta Křepelová, Adéla Krbcová, Eliška Jindřichová, Adéla Martinková, Lada Straková, Kateřina Filová, Kateřina Šüttöová, Eliška Schmiedová, Natálie Šrámková, Antonie Ležalová a Adéla Čásová

Trenérka: Eva Vostárková
Vedoucí: Miroslav Straka
Asistentky: Natálka Vostárková a Adéla Scheithauerová

Velké poděkování našim fanouškům, kteří nám jezdí fandit. A také trenérovi J. Maršíkovi, který nám fandí na dálku. :)