Před odjezdem do Holandska vyrážejí Černí andělé do Hodonína

Tentokrát už ve středu vyrážejí Černí andělé k dalšímu utkání MOL ligy, představí se na palubovce nováčka z Hodonína. A hned po návratu se začnou připravovat na boje v Evropském poháru, v sobotu nastoupí v Holandsku proti Dalfsenu.

Zápas v Hodoníně je pro nás důležitý. Jedná se o poslední zápasovou prověrku před pohárovým utkáním v Holandsku, takže k němu přistupujeme s veškerou vážností. V Hodoníně chceme hrát naší typickou házenou s tím, že bychom zároveň rádi zařadili i některé herní varianty, které chceme využít v souboji proti Dalfsenu,“ vysvětlil trenér Mostu Peter Dávid.

Mostecký Baník v utkání proti nováčkovi nejvyšší ženské házenkářské soutěže rozhodně nehodlá šetřit síly, na Moravu vyráží český mistr v kompletní sestavě. „Kompletní kádr, který se představil v posledním domácím utkání proti Prešovu, cestuje i do Hodonína. Stejná sestava hráček by se měla následně objevit i v pohárovém střetnutí v Dalfsenu,“ doplnil trenér Mostu.

Mostecké hráčky následně čeká velmi nabitý program, protože hned v pátek vyrážejí do Holandska. „Ve středu v noci se vrátíme z Hodonína a hned v pátek brzy ráno se zase vydáváme na cestu. Je to svým způsobem zátěž, ale jsme na cestování zvyklí, takže by to neměl být zas až takový problém. Chceme ale do dějiště pohárového utkání dorazit v dostatečném předstihu, navíc máme v už v pátek kolem osmé večerní naplánovaný lehký trénink, abychom si mohli vyzkoušet a zvyknout si na podmínky haly, ve které se sobotní utkání odehraje,“ doplnil trenér.