Předprodej vstupenek na utkání Ligy mistrů proti RK Krim Mercator 10. listopadu

V recepci mostecké sportovní haly začal předprodej vstupenek na třetí domácí utkání Ligy mistrů v házené žen mezi DHK Baník Most a RK Krim Mercator, které se uskuteční v neděli 10. listopadu od 19:00 hodin v chomutovské Rocknet aréně (zimní stadion).

Vstupenky jsou k dispozici za 150 Kč a 75 Kč k stání, stejně jako na předešlé utkání Ligy mistrů se neprodávají na konkrétní místa, ale po diváckých sektorech.
Předprodejním místem je recepce Sportovní haly v Mostě, rezervaci lze udělat také prostřednictvím emailu: choteborska@dhk-banikmost.cz.

Také tentokrát budeme do Chomutova vypravovat autobusy pro fanoušky, takže společně se vstupenkou na zápas si můžete koupit i speciální zpáteční jízdenku. Odjezd autobusů do Chomutova je naplánován od mostecké sportovní haly v neděli v 17:30 hodin.

Děkujeme všem fanouškům za dosavadní podporu v zápasech Ligy mistrů a těšíme se, že se společně znovu setkáme v chomutovské Rocknet aréně. Tentokrát budeme bojovat o postup, takže budeme potřebovat všechny ruce a hlasivky, tak přijďte fandit Černým andělům!