Přijďte fandit Černým andělům i v sobotu

Žádný velký odpočinek, ani oslavy. Házenkářky Baníku Most se poté, co ve středu doma porazily Porubu, okamžitě začaly připravovat na další interligové střetnutí. V něm už v sobotu, opět na domácí palubovce, vyzvou Slavii Partizánske.

„Obvykle dávám po zápase hráčkám volno, ale tentokrát je to jinak, protože nás další zápas čeká už v sobotu. Příprava ale bude trochu jiná, hráčky, které byly v utkání s Porubou více vytížené, budou mít lehčí trénink, pro ostatní platí standardní tréninková pravidla,“ nastínil program následujících dní trenér Mostu Peter Dávid.
Sobotní utkání navíc i vzhledem k tomu, že se bude odehrávat před televizními kamerami, odstartuje už krátce po poledni. „Samozřejmě to může být trochu zásah do biorytmu, ale to by našim hráčkám nemělo vadit. Hrát budou i o speciální prémii, protože jsem jim slíbil, že když vyhrajeme oba zápasy, mají za odměnu v pondělí volno, což může být docela zajímavá motivace,“ dodal s nadsázkou trenér. „Na sobotu se ale velmi těšíme a doufáme, že ačkoli se jedná o televizní přenos, najde si do mostecké sportovní haly cestu dostatek diváků. My jim budeme chtít nabídnout atraktivní házenou a tentokrát bychom z toho neradi dělali takové drama, jako v utkání s Porubou,“ doplnil Peter Dávid.

Pro mostecké fanoušky je to na delší čas poslední příležitost vidět svůj tým na domácí půdě, základní část interligy totiž Černí andělé odehrají venku a do mostecké sportovní haly se vrátí až na začátku května v rámci soubojů play off.

poruba8