Příprava na 10. listopad

10. listopadu v 19:00 hodin proběhne v Rocknet aréně v Chomutově nejdůležitější zápas v historii našeho klubu. Pokud dokážeme porazit Krim Mercator, stejně jako se nám to podařilo na jeho půdě, bez ohledu na ostatní výsledky ve skupině postoupíme do dalších bojů Ligy mistrů z druhého místa tabulky.

Tomuto cíli nyní podřizujeme absolutně všechno. Tým v současnosti nabírá kondici a herně i mentálně se připravuje na tento vrchol, aby byl 10. listopadu v 19:00 hodin maximálně odpočatý a připraven podat nejlepší možný výkon v životním zápase pro klub, i pro hráčky. V tuto chvíli jde MOL liga v našem vnímání stranou, vše se absolutně podřizuje přípravám na Ligu mistrů. Budeme totiž bojovat nejen za náš klub, ale také reprezentovat slovensko-českou MOL ligu a házenou jako celek.

Přáli bychom si, aby nás v našem snažení přišla do Chomutova podpořit celá házenkářská komunita. Aby dorazilo více než necelých 3000 diváků jako na utkání proti Györu. Není to jen boj Černých andělů, je to také boj za vnímání ženské házené a házené obecně v našem prostředí a v celé společnosti. Snažíme se ukázat, že házená u nás může mít velké sportovně – společenské postavení. A budeme šťastní, když se v našich stopách vydají i další kluby. Jistě si dovedete představit, co by v našem prostředí znamenalo postoupit z druhého místa ve skupině Ligy mistrů.

Přijďte nás do Chomutova 10. listopadu povzbudit, podpořit a připomenout si tradici našeho sportu.

RJung

Rudolf Jung

manažer DHK Baník Most