REGIONÁLNÍ TURNAJ MLADŠÍCH ŽAČEK

14. 5. 2017 Lázně Kynžvart

„Mladší žákyně pod širým nebem v Kynžvartu“

     V Lázních Kynžvart pokračovala regionální soutěž mladších žaček, tentokráte na umělém povrchu venkovního hřiště u místní základní školy. Naše ne zrovna početná skupina devatenácti děvčat byla rozdělena do dvou družstev, které se krom zápasu mezi sebou utkaly s mladými házenkářkami z Lázní Kynžvart, Chebu a Ústí nad Labem. Naštěstí aprílové počasí nás postrašilo jen dvěma přeháňkami a všechny zápasy se odehrály dle plánu. V této soutěži se nepočítají výsledky a hlídá se jen čas jednotlivých utkání. A proto zde vládne pohodová atmosféra, která se přenáší i na hráčky a případné nezdary se přecházejí s úsměvem. A takhle by to u mládeže, dle mého názoru mělo být vždy. Všechny naše děvčata si v Kynžvartu krásně zahrály a ve zdraví a s úsměvem na tváři se vracely domů. O dalším víkendu nás čeká další kolo této soutěže dne 20. 5. 2017 v Ústí nad Labem a 21. 5. 2017 klání proti chlapcům v Podkrušnohorské lize na domácí palubovce. Pevně věřím, že počet hráček bude větší a zodpovědnost k týmu převládne nad rodinnými záležitostmi. Děvčatům, které v Kynžvartu byly, patří naše poděkování a pochvala.      

Hráčky, které se v Kynžvartu prezentovaly:

Natálie KOLDOVÁ, Veronika HYKOVÁ, Valerie BRÁTOVÁ, Sára HOJEROVÁ, Anna CHALOUPKOVÁ, Aneta KŘEPELOVÁ, Eliška SCHMIEDOVÁ, Adéla MARTÍNKOVÁ, Viktorie BRODÁNI, Kateřina BOŘÍKOVÁ, Lucie BĚHAVÁ, Nikola LICKOVÁ, Adriana KVAČKOVÁ, Anna MARKOVÁ, Anna BECHYŇSKÁ, Justýna JABDEROVÁ, Petra MAYEROVÁ, Tereza JURINOVÁ, Anna WEISOVÁ.

Vedoucí: Miroslav STRAKA                                                                                                                    Trenér: Jiří MARŠÍK

                                                                                                           Jiří MARŠÍK – trenér mládeže

                                                                                                                      DHK Baník Most