Sezonu zahájí Černí andělé v nových dresech, přivítají soupeřky ze Šaly

Důležitý zápas, který zároveň odstartuje letošní sezónu, odehrají v sobotu házenkářky DHK Baník Most. Na palubovce přivítají soupeřky HK Slovan Duslo Šala. V dresu Černých andělů  protihostům nastoupí i dvě slovenské hráčky Lucia Súkenníková a Simona Szarková, které ještě před několika měsíci hrály v Šale. „Je to pro mě obrovská výzva, na zápas se těším. Myslím, že jsem dobře připravená, i když atmosféra zápasu bude zřejmě napjatá,“ řekla sympatická Lucia Súkenníková. Tým posílily i nadějné osmnáctileté hráčky z Plzně – Karolína Smolová a Dominika Zachová z Plzně. „Budu hrát poprvé interligu a rovnou před tak velkým počtem lidí, kteří v Mostě na zápasy chodí,“ prozradila Dominika.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hráčky nastoupí v nových dresech, na kterých nechybí logo města Mostu, které se stalo evropským městem sportu. Do zápasu vstoupí s novou taktikou. „Vždy jsme měli vynikající obranu, ale nedostávali jsme se dostatečně rychle doútoku. To se ale změnilo. Pro diváky budeme hrát nejen líbivější hru, ale měla by být i mnohem rychlejší. Máme dané dílčí cíle, které je potřeba v průběhu zápasu postupně plnit. Naším cílem je dát více než třicet branek a naopak jich dostat maximálně dvaadvacet,“ doplnil trenér házenkářek Dušan Poloz.

Sobotní zápas začíná v 18 hodin v mostecké sportovní hale. Zájemci si tu mohou pořídit mistrovská trička, kterých bylo připraveno ve spolupráci s fanklubem v limitované sérii rovných sto. V poločase bude připravena autogramiáda hokejistů HC Verva Litvínov. Hráčky Černých andělů na oplátku pojedou podpořít hokejisty v neděli 28. září 2014 do Litvínova na zápas se Zlínem, kde během pauzy o třetinu proběhne rovněž autogramiáda, tentokráte však se samotnými házenkářkami.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA                      logo_verva_simple_small