Sobotní vítězství – Most – Partizánské 29:20

DHK Baník Most – HK Slávia Partizánské 29:20 (12:8)

Utkání začalo rozpolceným výkonem domácího družstva, kde v 8. minutě mostečanky prohrávaly 1:6, i přestože si domácí trénér za stavu 1:4 vybíral svůj 1. oddychový čas. Ve 12. minutě začaly domácí hráčky nabírat na tempu a ze stavu 1:6 šňůrou 6ti branek v řadě otočili vedení v utkání na svou stranu. Do konce poločasu si domácí hráčky vytvořily 4 brankový náskok, který v začátku druhé půle neustále navyšovaly. Od vyrovnávacího gólu z prvního poločasu domácí hráčky určovaly po celý zbytek utkání průběh hry.

Nejvíce branek Most: Jeřábková 7, Szarková 5,Kovářová 4, Růčková 4

Partizánské: Hollá 6, Michnová 5, Szökeová 3

Rozhodčí:Jiří Králíček, Milan Letev. Sedmimetrové hody: 2/1, 2/2  Vyloučení 5/1 Diváci: 375

Trenérka Partizánské: Zuzana Hollá

Vyšiel nám vstup do 1. poločasu, čo nám veľmi pomohlo. Potom sme však poľavili v obrane, a to  skúšený súper využil na obrat. Hlavne sa nám nedarilo zachytávať druhú vlnu. V obrane nám nefungovala spolupráca na strede bránkoviska. V druhom poločase už rozhodla lepšia fyzická pripravenosť súpera. Mali sme aj my dobré úseky hry, hlavne tam, kde sme dodržali taktiku. Na súpera to, ale bolo málo.

Trenér Mostu: Peter Dávid

Tento zápas má hlavní devízu, že se nikdo nezranil. Nezachytili jsme úvod utkání, přestože jsme věděli, že nás čeká velmi zdlouhavá hra soupeře, jednoduše, že hlavní bod tohoto zápasu bude trpělivost. Soupeř hrál na hranici svých možností, které momentálně má a my jsme s tím měli hlavně v úvodu utkání problém. Dostali jsme se do velmi těžké situace, kdy jsme prohrávali v úvodu utkání 1:6. Dokonce nepomohl ani team out za stavu 1:4. Od stavu 1:6 jsme však důslednější obranou a větší agresivitou v útoku začali rychle utkání otáčet v náš prospěch. Ve chvíli, kdy jsme utkání otočili celý zípas se dohrával v klidném tempu. Bohužel nebyl to náš zápas, máme momentálně velký problém, když soupeř rozkouskuje hru a musíme na tom zapracovat. Pozitivem tohoto utkání je zisk dvou bodů.