Starší dorostenky doma porazily Porubu

Starší dorostenky DHK Baník Most si na své konto připsaly další vítězství, tentokrát na domácí půdě v neděli 7. října porazily celek Poruby 28:23 (15:11).

Mostecké hráčky si už v první půli vytvořily mírný náskok, který se jim podařilo udržet až do konce zápasu. Průběh utkání ale nebyl nijak jednoznačný a trenér Peter Sabadka nebyl s výkonem svého týmu zcela spokojen. „Začátek jsme měli velmi dobrý, bohužel jsme se postupně zbytečně přizpůsobili hře soupeře. To je jedna z věcí, na které klademe v zápasech velký důraz a tentokrát se nám to příliš nedařilo,“ uvedl po utkání trenér.

Dalším z důvodů, proč se mosteckým hráčkám nepodařilo zvítězit výraznějším rozdílem, bylo také příliš neproměněných šancí. „Následně jsme polevili v defenzivě, takže se soupeři povedlo nás trochu zatlačit a dostávali jsme někdy až příliš laciné branky. Po této stránce tedy nemohu být úplně spokojený, ale na palubovce dostaly prostor všechny hráčky a může nás těšit, že jsme zvítězili,“ uzavřel Peter Sabadka.

Sestava a braky DHK Baník Most: Pokorná, Dvořáková ( 4/1), Srpová (1), Stříšková (7), Holečková (1), Opátová , Šilhavá (2), Švihnosová (3), Dřevěná, Vojtelová (3), Mauleová (1), Kroftová, Tesařová (6), Benešová.