Starší dorostenky doma proti Zlínu uspěly

Starší dorostenky DHK Baník Most se tentokrát představily na domácí palubovce, kde přivítaly tým HC Zlín. A také jejich další vystoupení v jarní části soutěže bylo úspěšné, zvítězily 30:26 (19:12).

Dnešní zápas pro nás byl zase o něco náročnější než ty předchozí, na začátku jarní části sezony jsme měli možnost konfrontace s jedním z těžších soupeřů, a to nám jednoznačně prospělo. První poločas jsme zvládli bez problémů, to, na co jsme se připravovali, jsme plnili jak v obraně, tak v útoku. Druhá půle už byla zase víc rozháraná, dělali jsme poměrně dost technických chyb a hráčky začaly zkoušet věci, které bych ani moc nechtěl, abychom v zápasech zkoušeli. Celkově jsem ale spokojený, zahrály si všechny hráčky z lavičky, zápas se obešel bez zranění, což je také pozitivum a poté, co nám šest hráček před koncem týdne vypadlo ze sestavy ze zdravotních důvodů, jsme to zvládli dobře a musím děvčata pochválit za přístup k celému zápasu,“ komentoval výsledek trenér starších dorostenek Martin Spuchlák.

Ani v příštím zápase nečeká starší dorostenky snadný soupeř, tentokrát jedou o víkendu do Olomouce, kde je čeká souboj dvou bezprostředních sousedů v tabulce.

Sestava a branky DHK Baník Most: Markéta Zemanová 7/2, Adéla Krbcová 3, Natálie Maxová 1, Adéla Pokorná, Melani Jagodič 4, Kateřina Pavlíková 1, Adéla Srpová, Valentina Schüllerová 1, Markéta Rubínová 2, Andrea Rudincová 2/1, Jana Kašparová, Sofie Behenská, Barbora Kroftová 3, Marie Poláková 6, Barbora Hrbková.