Starší dorostenky na první máj v Praze vítězně

Starší dorostenky odjížděly na zápas 1. ligy s domácím týmem Kobylis. Do utkání jsme jeli s vidinou již posledního zápasu před nedělním zápasem s DHC Plzeň, ve kterém se rozhodne o vítězi základní části 1. ligy západu (Čech).

Cílem bylo utkání odehrát bez zranění a se zapojením celého kádru, což se i povedlo. Utkání bylo však vyhrocené po zdánlivě pohodlném poločasovém vítězství 10:18.

Ve druhé půli jsme byli často vylučováni, kdy nakonec dokonce Veronika Mikulášková musela do hlediště po obdržení červené karty za 3x 2 min. trest. Soupeři se podařilo utkání dokonce snížit na rozdíl 3 branek a donutil naše hráčky zapnout na potřebné parametry, abychom pohodlně odskočili na rozdíl konečných zápasových 6 gólů, a sice 26:32.

1. liga starších dorostenek západ: TJ Sokol Kobylisy II vs. DHK Baník Most 26:32 (10:18)

Sestava a branky týmu: B. Tesařová 1, A. Ulbertová 6/3, V. Dvořáková 5, B. Srpová 1, A. Stříšková 9, K. Opátová, N. Švihnosová 3, M. Rubínová, T. Eksteinová, P. Ferencová, L. Macháčková 1, N. Házlová, S. Novotná, V. Mikulášková 6.