Starší dorostenky o víkendu vítězně

Starší dorostenky nastoupily v domácím zápase proti soupeřkám z jihu Čech, a sice Sokolu Písek. Do utkání jsme šli s vědomím, že v soupeřově soupisce figurují i dvě jména, která figurují i na soupisce ženského družstva Písku v MOL lize a tudíž to nebude snadné utkání.

Zápas jsme otevřeli brankou hned v 1. minutě a soupeř ve 3. minutě skóre srovnal na 1:1. To bylo však naposledy, kdy bylo utkání vyrovnané a hlavně pasáží 4. gólů (mezi 8. a 13. minutou), kdy jsme soupeři odskočili na rozdíl 5-ti branek a pak již v průběhu poločasu náskok navyšovali na pohodlných poločasových 18:9.

Průběh druhého poločasu kopíroval první a postupným navyšováním rozdílu skóre jsme šli do šaten s domácím vítězstvím 36:21. Lehce stinnou stránkou v utkání byla nedostatečná koncentrace hráček v závěru utkání v zakončeních, kdy jsme neproměnili několik vyložených šancí. Opět dostala prostor celá lavička, i včetně nově debitující brankářky mladších dorostenek Adély Srpové, která určitě nezklamala.

Již 1.5. děvčata cestují na předposlední zápas základní části ligy do Prahy s místním týmem Kobylis.

1. liga starších dorostenek: DHK Baník Most vs. Sokol Písek 36:21 (18:9)

Sestava a branky týmu: B. Tesařová 4, A. Ulbertová 5/1, V. Dvořáková 2, B. Srpová 3, A. Stříšková 5/1, N. Švihnosová 2, A. Srpová, M. Rubínová 4, T. Eksteinová5, P. Ferencová 1, L. Macháčková 1, N. Házlová, S. Novotná, V. Mikulášková 4.