Starší dorostenky s přesvědčivou výhrou

O víkendu naše starší dorostenky nastoupily po delší době na domácí palubovce, konkrétně proti týmu z Prahy, a sice Sokolu Kobylisy II. Děvčata šla s chutí do zápasu hned od prvé minuty, což soupeř ucítil jak v obraně, tak i v útoku. Od samého začátku děvčata vedla a v 15. minutě byl již stav 12:0, kdy i v této minutě poprvé skóroval hostující tým ze 7.m hodu. Vedení jsme dále navyšovali a odcházeli do šaten se skóre 19:6.

Druhý poločas byl v podobném duchu, stejně jako v prvém poločase jsme dávali prostor všem děvčatům, což znamenalo skórování všech hráček, vyjma brankářek. Z posledního letošního zápasu na domácí půdě si za vítězství 39:11 připisujeme další dva body do tabulky.

Děvčata zaslouží pochvalu za celozápasové nasazení ve všech herních částech.

1. liga starších dorostenek: DHK Baník Most vs. Sokol Kobylisy II 39:11 (19:6)

Sestava a góly týmu: B. Tesařová 2/1, A. Ulbertová 3, V. Dvořáková 1, B. Srpová 4, A. Stříšková 5/1, N. Švihnosová 3, M. Rubínová 3, V. Šípová 11/1, V. Hošková, M. Zemanová 2, P. Ferencová 2, N. Házlová, B. Hrbková 3, S. Novotná.