Starší dorostenky s přesvedčivým vítezstvím v dohrávce s Pardubicemi

Starší dorostenky nastoupily v úterý v dohrávce 5. kola 1. ligy starších dorostenek proti DHK Pardubice. Tento tým jsme v minulé sezóně nepotkali a tudíž ani nevěděli, co od něj můžeme očekávat. Proto jsme opět vycházeli z důsledné obrany s následným tlakem v první a druhé vlně. Soupeř s námi držel krok pouze v úvodních minutách, kde jsme pak vzali utkání do svých rukou a postupně navyšovali skóre na pohodlných poločasových 20:11.

Druhý poločas kopíroval první, kdy jsme ještě vylepšili obranu a tím soupeři umožnili naposledy skórovat v 9. minutě. Zápas skončil jednoznačným vítězstvím 39:11. Pochvalu zaslouží celý tým za koncentrovaný výkon, opět se do zápasu zapojila všechna děvčata, dokonce i po zranění vracející se brankářka Sabrina Novotná. Soupeř zaslouží pochvalu za snaživý výkon i ve chvílích, kdy se mu střelecky nedařilo. Zároveň děkujeme i za příjezd na zápas v pracovním týdnu, což pro vyjíždějící týmy není vždy snadné.

Teď už se řádně budeme připravovat na víkendové nedělní utkání se Slavií Praha, u kterého očekáváme, že nebude vůbec snadné, zvlaště když je to na soupeřovo hřišti.

1. liga staršího dorostu: DHK Baník Most vs. DHK Pardubice 39:11 (20:8)

Sestava a branky týmu: B. Tesařová 2, A. Ulbertová 3, V. Dvořáková 3, B. Srpová 1, A. Stříšková 11, N. Švihnosová 2, V. Hošková, V. Šípová 6, T. Eksteinová 4, P. Ferencová 1, N. Házlová, B. Hrbková 4/1, S. Novotná, V. Mikulášková 2.