Starší dorostenky s přesvědčivým vítězstvím

O víkendu proběhlo druhé kolo 1. ligy starších dorostenek, kdy jsme na domácí palubovce přivítali opět tým z Prahy, tentokrát tým Astry Praha. Do utkání jsme šli s pokyny vycházet z kvalitní obrany se snahou do rychlého útoku (první a druhé vlny). To se nám dařilo již od samého začátku, kdy jsme soupeři utekli v 8. minutě na 5:2 a v 17. minutě na 10:4 a postupně navyšovali své vedení až na poločasových 19:6.

Děvčata ve druhém poločase nepolevila, Astra se však držela na brankovém rozdílu, jaký byl v 1. poločase až do 13. minuty, pak jsme však soupeři odskočili 6-ti góly po sobě až na pohodlných 32:12 (23. minuta) a utkání zakončili konečným skóre 39:16. S projevem týmu jsme spokojeni, kdy nevypustil žádný moment utkání, dobře se do týmu etablovala po zranění vracející se Hrbková. Raritou utkání byl střet sester Švihnosových, Nikoly v dresu černých Andělů a Kristýny v dresu Astry.

1. liga starších dorostenek západ DHK Baník Most vs. Astra Praha 39:16 (19:6)

Sestava a branky týmu: B. Tesařová 3/1, V. Dvořáková 2, B. Srpová, A. Stříšková 6, N. Švihnosvá 6, A. Frieserová 3, V. Šípová 6, V. Hošková, T. Eksteinová 2/2, P. Ferencová 2, N. Házlová, B. Hrbková 5, V. Mikulášková 4.