Starší dorostenky si vezou z J. Hradce body

Starší dorostenky odjely o víkendu na zápas ke 4. celku soutěže po náročném turnaji v Kataru a oslabeni o 2 levé spojky (Šípová a Hrbková). Zápas se neodvíjel podle našich představ a poločasový výsledek tomu i nasvědčoval 9:13. Soupeř se držel po celou dobu poločasu, i když stále v poločase skóre dotahoval.

Do druhého poločasu děvčata vstoupila o něco lépe a náskok z prvního poločasu navyšovala až na konečných 17:28. Obě půle se vyznačovaly velký množstvím technických chyb a neproměněných šancích, za což naše děvčata pochválit nemůžeme. Snad jen na jejich omluvu nutné napsat, že k zápasu jela společně s mladšími dorostenkami, které utkání hrály od 10:00, což v praxi znamenalo odjezd busu již v ranních brzkých hodinách, a sice v 5:15 a tím řádná únava již před zápasem.

Teď nás čeká dlouhá pauza, kdy do prvního zápasu vkročíme až 8.4. na domácí palubovce proti Žirovnici.

1. liga starších dorostenek: Házená Jindřichův Hradec vs. DHK Baník Most 17:28 (9:13)

Sestava a góly týmu: B. Tesařová 2, M. Zemanová, A. Ulbertová 4/2, V. Dvořáková 1, B. Srpová 6, A. Stříšková 1, K. Opátová, N. Švihnosová 5, V. Hošková, T. Eksteinová 4, P. Ferencová 4, N. Házlová, M. Rubínová 1, V. Mikulášková.