Starší dorostenky těsně podlehly Slavii

O jedinou branku 23:24 (13:15) nakonec podlehly mostecké starší dorostenky svým soupeřkám ze Slavie. Pražankám se podařilo lehce odskočit už na začátku utkání a od té doby Černí andělé už jen dotahovali mírný náskok soupeřek. Vyrovnat se jim nakonec podařilo až těsně před koncem druhého poločasu, ovšem Slavia šla opět do jednobrankového vedení a poslední útok v závěrečných vteřinách utkání už k vyrovnání nevedl.

Byl to velmi vyrovnaný zápas, i když Slavia tentokrát asi byla o gól lepší. Myslím, že s tímto soupeřem na domácí palubovce jsme ale mohli vyhrát. Zápas si budeme muset ještě trochu zanalyzovat, jisté ale je, že jsme zahodili hodně vyložených šancí, v první polovině jsme si moc nevěděli rady s hrou spojek Slavie, ale zareagovali jsme na to změnou obrany, která si myslím celkem fungovala. Prohry je škoda, zápas byl otevřený až do poslední vteřiny, bohužel už jsme neměli čas reagovat nějakou kombinací, ale doufám, že hráčky daly do zápasu všechno. Naše současné výkony nejsou úplně ideální, ale to si budeme muset zhodnotit v průběhu přestávky a následně se musíme odrazit k tomu, kterým směrem bychom se chtěli vydat dál,“ uvedl po zápase trenér starších dorostenek Martin Spuchlák.

Sestava a branky mosteckého týmu: Markéta Zemanová 1, Kristýna Königová 4, Michaela Mauleová 1, Adéla Krbcová 1, Kateřina Šilhavá, Natálie Maxová, Adéla Pokorná, Kateřina Pavlíková, Adéla Srpová, Andrea Rudincová 1, Jana Kašparová, Barbora Kroftová 3, Marie Poláková 7, Barbora Hrbková 5/1.