Starší dorostenky uspěly i v Ostravě Zábřehu

Starší dorostenky DHK Baník Most si vedly úspěšně i ve svém druhém vystoupení v jarní části své ligové soutěže a na půdě Ostravy Zábřehu vyhrály 34:25 (18:14).

V Zábřehu, kde jsme nastoupili zase v trochu pozměněné sestavě, některé hráčky naskočily do utkání po krátké nemoci a zápas podle toho i trochu vypadal. Naprosto spokojen můžu být s určitou částí utkání, zhruba deseti minutami druhého poločasu. Tento úsek jsme vyhráli přibližně 10:3 a splnili jsme přesně to, co jsme celý týden trénovali. Soustředili jsme se především na obranu. Jinak to byl ale z naší strany spíše průměrný zápas a věřím, že to byla spíše jen příprava na nadcházející utkání, která nás v dohledné době čekají,“ uvedl trenér starších dorostenek Martin Spuchlák.

Jeho svěřenkyně čeká už v neděli 23. února od 16:00 hodin na domácí palubovce utkání se Zlínem, o týden později budou starší dorostenky cestovat do Olomouce. „Obě utkání pro nás budou důležitá, především zápas s Olomoucí, protože je to vlastně náš přímý konkurent v bojích o druhou až třetí příčku v tabulce,“ doplnil trenér.

Sestava a branky DHK Baník Most: Markéta Zemanová 1/1, Kristýna Königová 5/2, Michaela Mauleová 2, Adéla Krbcová 5, Adéla Pokorná 4, Kateřina Pavlíková 2, Adéla Srpová, Markéta Rubínová, Andrea Rudincová 6/2, Jana Kašparová, Barbora Kroftová 2/1, Marie Poláková 6, Barbora Hrbková 1.