Starší dorostenky v Pardubicích vítězně

Starší dorostenky odehrály svůj předposlední venkovní zápas na půdě 5. týmu tabulky, a sice Pardubicím. Vedení jsme se ujali až ve 3. minutě, tzn. prvním vstřeleným gólem, kdy ještě soupeř zvládl vyrovnat ve 4. minutě, ale od té doby jsme naše vedení již jen postupně navyšovali až na konečných poločasových 9:18.

Druhý poločas kopíroval první a postupným navyšováním rozdílu ve skóre jsme šli do šaten s dalším vítězstvím 18:31.

V zápase se střídaly dobré okamžiky se špatnými (technické chyby apod.), důležité však bylo, že jsme odjeli bez vážného zranění. Jak bývá zvykem, do zápasu zasáhla všechna děvčata.

Další utkání nás čeká 29.4. proti Písku, když původní víkendový zápas se Slavií (31:17) se již v úspěšné předehrávce odehrál.

1. liga starších dorostenek: DHK Pardubice vs. DHK Baník Most 18:31 (9:18)

Sestava a góly: B. Tesařová 4, A. Ulbertová 3, V. Dvořáková 3, B. Srpová 7, A. Stříšková 4, K. Opátová, N. Švihnosová 2, M. Rubínová 3, T. Eksteinová, P. Ferencová 2, L. Macháčková, N. Házlová, S. Novotná, V. Mikulášková 3.