Starší dorostenky v předehrávce ligy vítězně ve Vršovicích

Starší dorostenky vstoupily ve čtvrtek do jarní části ligy předehrávaným utkáním 12. kola proti Sokolu Vršovice, které se mělo odehrát následující víkend, kdy část našich dorostenek odjede na pohárové utkání EHF CUP do Norska a tudíž by se ho nemohla zúčastnit. Tímto v úvodu moc děkujeme vstřícnosti Sokolu Vršovice s umožněním předehrávky.

Utkání začalo naší první vstřelenou brankou hned v 1. minutě (V. Šípová) a soupeř v následující minutě stačil srovnat (1:1), ale od té doby jsme do 16. minuty soupeři utekli na pohodlné skóre 1:10 a pak už jen skóre navyšovali. Do šaten jsme odcházeli v poměru branek 3:20.
Do druhého poločasu jsme vstoupili opět delší brankovou šnůrou 6-ti gólů a v 5. minutě navýšili na pohodlných 3:26. Zbytek utkání se odehrál v podobném duchu, kdy se soupeři podařilo vylepšit střeleckou potenci a v posledních 14-ti minutách vstřelil 7 branek. Do šaten jsme odcházeli s přesvědčivým výkonem založeným na důrazné obraně, přechodu do první a druhé vlny s bodovým ziskem za vítězství 11:44.

Střelecky se v utkání blýskla všechna děvčata, která se v obraně opírala o všechny 3 brankařky, které do utkání vstoupily. Děvčata zaslouží pochvalu za nasazení, které předvedla a můžeme s výkonem vyslovit spokojenost. Hned v neděli vstupujeme řádně do termínu dalšího kola ligy proti Havlíčkovu Brodu od 14:00 (předzápas poháru EHF CUP).

1. liga starších dorostenek západ:

Sokol Vršovice vs. DHK Baník Most 11:44 (3:20)

Sestava a góly týmu: B. Tesařová 5, A. Ulbertová 3, V. Dvořáková 5, B. Srpová 1, A. Stříšková 8, M. Rubínová 5, V. Šípová 7/1, V. Hošková, P. Ferencová 5, L. Macháčková 1, N. Házlová, B. Hrbková 3, S. Novotná, V. Mikulášková 1.