Starší dorostenky vítězně na Astře v předehrávce

Starší dorostenky zavítaly v předehrávce 14.2. na půdu Astry Praha. Klubu Astry Praha musíme předem poděkovat za vstřícnost s předehrávkou zápasu z důvodu absolvování části našeho týmu na turnaji ISF WORLD CHAMPIONSHIP HANDBALL, který se koná v Katarském Doha od 21.2. do 1.3.2018 a tím byl v kolizi s původně plánovaným zápasem.

Děvčata do zápasu nastoupila v oslabené sestavě o opory týmu Šípovou a Mikuláškovou. Přesto jsme neponechaly od začátku nic náhodě a v zápase jsme se ujali postupného vedení na konečných poločasových 9:16.

Druhý poločas byl v podobném duchu, postupně jsme navyšovali vedení až na konečných 21:36. Do utkání se zapojila všechna děvčata, částečná nespokojenost byla s koncentrací hlavně v obraně.

1.liga starších dorostenek: Astra Praha vs. DHK Baník Most 21:36 (9:16)

Sestava a góly týmu: B. Tesařová 3, A. Ulbertová 3, V. Dvořáková 2, B. Srpová 5, A. Stříšková 8, K. Opátová, N. Švihnosová 5, T. Eksteinová 3, P. Ferencová 1, L. Macháčková 1, N. Házlová, B. Hrbková 5, S. Novotná.