Také starší dorostenky o víkendu naplno bodovaly

Úspěšný víkend za sebou mají také starší dorostenky Černých andělů. V neděli 3. března si na domácí palubovce s přehledem poradily s týmem Veselí nad Moravou a porazily jej 35:21 (17:9).

Dnes mohu děvčata za jejich výkon jen pochválit, nebylo to úplně snadné utkání, i náš soupeř působil dobrým házenkářským dojmem. Dobře jsme vycházeli z obranné fáze, vycházela nám přechodová fáze, i když by se mi v první půli líbila ještě větší efektivita v přechodu druhé vlny. Ve druhé půli už byl nástup do druhé vlny výborný a děvčata podala velmi dobrý výkon. Oproti minulému zápasu v Otrokovicích jsme tentokrát působili daleko lepším, sehranějším dojmem,“ pochvaloval si po utkání trenér starších dorostenek Peter Sabadka.

Sestava a branky DHK Baník most: Markéta Zemanová 1, Barbora Srpová 3, Natálie Holečková, Kristína Opátová, Kateřina Šilhavá 2, Nikola Švihnosová 6/1, Veronika Šípová 8/2, Nikola Dřevěná, Kristina Vojtelová 5, Michaela Mauleová 1, Barbora Kroftová 2, Barbora Tesařová 7, Sabrina Novotná, Vendula Benešová.