Thüringer byl nad síly Černých andělů

Německý Thüringer byl v dalším kole Poháru EHF nad síly Černých andělů a na domácí palubovce jeho hráčky zvítězily 40:24 (18:8).
Tentokrát nám zápas vůbec nevyšel, chtěli jsme jako v předešlých utkáních se soupeřem držet krok, ale bohužel se nám to tentokrát vůbec nepodařilo. Možná jsme si mysleli, že jsme na tom o něco lépe, než ve skutečnosti jsme. Toto střetnutí nás vrátilo zpět na zem a uvědomili jsme si, jak náročná je házená ne evropské úrovni. Hráčky je třeba pochválit za bojovnost, s níž zejména ve druhém poločase bojovaly a snažily se zkorigovat nepříznivý výsledek, i když to nakonec nepomohlo,“ komentoval výsledek mosteckého týmu trenér Jiří Tancoš.

Svou roli mohla sehrát i únava, Černí andělé už za sebou mají od začátku sezony více než tři desítky utkání ať už v lize nebo v evropských soutěžích. Navíc jen v uplynulém týdnu absolvovali v neděli na domácí palubovce těžký souboj s tureckým Kastamonu, ve středu odehráli další těžký zápas s vítězným koncem v Michalovcích a hned v neděli cestovali do Německa.

Zápasová šňůra ale ještě nekončí. Už ve středu mostecké házenkářky přivítají na domácí palubovce v rámci předehrávky dalšího kola MOL ligy Hodonín, v neděli opět na domácí půdě vyzvou v rámci Poháru EHF maďarský DVSC Shaeffler.