Turnaj O pohár Českého porcelánu Dubí

Pět týmů. Pět zemí. Jeden pohár. Ano, takový bude už druhý ročník mezinárodního házenkářského turnaje o pohár českého porcelánu Dubí, který se bude konat od 8. do 10. srpna v mostecké sportovní hale.

Přijměte tedy prosím pozvání na první házenkářskou akci letošní sezóny. Turnaj za účasti pěti týmů z pěti zemí, ve kterém se představí třetí nejlepší slovenský celek poslední sezóny – Danlog Partizánské, dále pak běloruský tým HC Gomel, hrající nejvyšší soutěž ve své zemi, a v neposlední řadě také polský Gdaňsk, který loni skončil na vynikajícím třetím místě v polské Superlize. A jako poslední se do našeho turnaje přihlásil švédský HK Kristianstad, v jehož dresu působí exmostecká Martina Crhová, který hraje druhou nejvyšší švédskou soutěž. Pochopitelně také nebude chybět ani domácí DHK Baník Most.

V pátek celý turnaj odstartuje v 18 hodin duel mezi Gdaňskem a běloruským Gomelem. Od 20 hodin pak bude následovat duel mezi soky z československé WHIL, tedy mezi naším Baníkem Most a celkem z Partizánského. Bude se rozhodně na co těšit, protože oba duely v loňské sezóně nabídly spoustu zajímavých momentů. V jednom utkání zvítězilo Partizánské, v jednom Baník. Kdo zvítězí tentokrát?

Sobotní zápasy nejprve nabídnou souboj Švédek z Kristianstadu a Bělorusek z Gomelu od 11 hodin. Ve 13 hodin se střetnou celky Partizánského a Gdaňsku. Náš tým sehraje svůj duel s Kristianstadem v 17 hodin. Sobotní den zakončí duel Slovenek z Partizánského a hráčkami běloruského Gomelu v 19 hodin.

Závěrečný den turnaje bude zahájen už v deset hodin dopoledne. Kristianstad změří své síly s polským Gdaňskem. Ve 12 hodin uvidíme v akci naše hráčky, které sehrají utkání s běloruským Gomelem. Tento běloruský tým se i letos představí ve 2. kole poháru EHF, ve kterém se potká s tureckou Ankarou. Poté bude následovat poslední utkání v turnaji pro celky Partizánského a Kristianstadu, to je očekáváno na 14 hodinu. A tu tečku, doufejme, že pro náš tým pěknou, udělá za celým turnajem souboj našeho týmu s polským Gdaňskem od 16 hodin.

Troufnu si tvrdit, že většině čtenářů tohoto článku házená již několik měsíců chyběla. Děvčata si také opět zaslouží slyšet vaši podporu. Co z toho vyplývá? Přijďte Černé anděly podpořit!


Časový rozpis zápasů:

Pátek 8. 8. 2014

18,00 – AZC Laczpol Gdaňsk – HC Gomel

20,00 – DHK Baník Most – HK Danlog Partizánské

Sobota 9. 8. 2014

11,00 – HC Gomel – Kristianstad

13,00 – HK Danlog Partizánské – AZC Laczpol Gdaňsk

17,00 – DHK Baník Most – Kristianstad

19,00 – HC Gomel – HK Danlog Partizánské

Neděle 10. 8. 2014

10,00 – Kristianstad – AZC Laczpol Gdaňsk

12,00 – DHK Baník Most – HC Gomel

14,00 – HK Danlog Partizánské – Kristianstad

16,00 – DHK Baník Most – AZC Laczpol Gdaňsk