Rozpis a výsledky mladší dorostenky

podzim – 1. kolo 

Sokol Vršovice – HC Plzeň 20.9. 14:00 25:14
DHK Slavoj Žirovnice – Lokomotiva Cheb 20.9. 11:00 nezadáno
DHK Baník Most – DHC Slavia Praha 20.9. 12:30 20:23
Házená J.Hradec – DHC Plzeň 19.9. 15:30 19:30
Sokol Písek – Sokol II Kobylisy 20.9. 13:00 36:32
HK Spartak Ústí n.L. – HC Háje 19.9. 13:00 27:28

podzim – 2. kolo 

HC Plzeň – HC Háje 26.9. 11:30 16:29
Sokol II Kobylisy – HK Spartak Ústí n.L. 26.9. 11:00 28:35
DHC Plzeň – Sokol Písek 27.9. 15:30 39:22
DHC Slavia Praha – Házená J.Hradec 27.9. 11:00 26:20
Lokomotiva Cheb – DHK Baník Most 26.9. 14:00 nezadáno
Sokol Vršovice – DHK Slavoj Žirovnice 28.9. 16:00 18:16

podzim – 3. kolo 

DHK Slavoj Žirovnice – HC Plzeň 4.10. 16:00 25:14
DHK Baník Most – Sokol Vršovice 4.10. 12:30 27:26
Házená J.Hradec – Lokomotiva Cheb 3.10. 15:30 nezadáno
Sokol Písek – DHC Slavia Praha 4.10. 13:00 18:27
HK Spartak Ústí n.L. – DHC Plzeň 3.10. 13:00 19:29
HC Háje – Sokol II Kobylisy 3.10. 11:00 30:17

podzim – 4. kolo 

HC Plzeň – Sokol II Kobylisy 17.10. 15:30 17:25
DHC Plzeň – HC Háje 18.10. 15:30 30:18
DHC Slavia Praha – HK Spartak Ústí n.L. nezadáno 19:28
Lokomotiva Cheb – Sokol Písek 17.10. 14:00 nezadáno
Sokol Vršovice – Házená J.Hradec 18.10. 14:00 20:24
DHK Slavoj Žirovnice – DHK Baník Most 18.10. 11:00 23:29

podzim – 5. kolo 

DHK Baník Most – HC Plzeň 25.10. 12:30 38:14
Házená J.Hradec – DHK Slavoj Žirovnice 24.10. 15:30 22:21
Sokol Písek – Sokol Vršovice 25.10. 13:00 21:32
HK Spartak Ústí n.L. – Lokomotiva Cheb 24.10. 15:00 nezadáno
HC Háje – DHC Slavia Praha 25.10. 11:00 20:27
Sokol II Kobylisy – DHC Plzeň 24.10. 11:00 22:31

podzim – 6. kolo 

HC Plzeň – DHC Plzeň 28.10. 12:30 20:28
DHC Slavia Praha – Sokol II Kobylisy 28.10. 11:00 25:24
Lokomotiva Cheb – HC Háje 28.10. 14:00 nezadáno
Sokol Vršovice – HK Spartak Ústí n.L. 28.10. 18:00 27:32
DHK Slavoj Žirovnice – Sokol Písek 28.10. 11:00 36:23
DHK Baník Most – Házená J.Hradec 28.10. 12:30 43:20

podzim – 7. kolo 

Házená J.Hradec – HC Plzeň 7.11. 15:30 21:17
Sokol Písek – DHK Baník Most 8.11. 13:00 28:37
HK Spartak Ústí n.L. – DHK Slavoj Žirovnice 7.11. 15:00 25:21
HC Háje – Sokol Vršovice 7.11. 11:00 23:25
Sokol II Kobylisy – Lokomotiva Cheb 7.11. 11:00 nezadáno
DHC Plzeň – DHC Slavia Praha 8.11. 15:30 25:18

podzim – 8. kolo 

HC Plzeň – DHC Slavia Praha 14.11. 16:15 6:27
Lokomotiva Cheb – DHC Plzeň 14.11. 14:00 nezadáno
Sokol Vršovice – Sokol II Kobylisy 15.11. 9:00 29:21
DHK Slavoj Žirovnice – HC Háje 15.11. 11:00 18:17
DHK Baník Most – HK Spartak Ústí n.L. 15.11. 12:30 25:23
Házená J.Hradec – Sokol Písek 14.11. 15:30 30:27

podzim – 9. kolo 

Sokol Písek – HC Plzeň 22.11. 13:00 27:22
HK Spartak Ústí n.L. – Házená J.Hradec 21.11. 15:00 27:38
HC Háje – DHK Baník Most 22.11. 11:00 27:23
Sokol II Kobylisy – DHK Slavoj Žirovnice 21.11. 11:00 26:21
DHC Plzeň – Sokol Vršovice 22.11. 15:30 26:19
DHC Slavia Praha – Lokomotiva Cheb 22.11. 13:00 nezadáno

podzim – 10. kolo 

HC Plzeň – Lokomotiva Cheb 6.12. 9:30 nezadáno
Sokol Vršovice – DHC Slavia Praha 5.12. 14:30 21:20
DHK Slavoj Žirovnice – DHC Plzeň 6.12. 11:00 16:24
DHK Baník Most – Sokol II Kobylisy 6.12. 12:30 25:17
Házená J.Hradec – HC Háje 5.12. 15:30 24:23
Sokol Písek – HK Spartak Ústí n.L. 6.12. 13:00 26:38

podzim – 11. kolo 

HC Plzeň – HK Spartak Ústí n.L. 12.12. 13:00 23:30
HC Háje – Sokol Písek 12.12. 10:30 33:12
Sokol II Kobylisy – Házená J.Hradec 12.12. 11:00 26:36
DHC Plzeň – DHK Baník Most 13.12. 15:30 25:19
DHC Slavia Praha – DHK Slavoj Žirovnice 13.12. 13:00 22:16
Lokomotiva Cheb – Sokol Vršovice 12.12. 14:00 nezadáno

jaro – 12. kolo 

HC Plzeň – Sokol Vršovice 13.2. 10:30 20:30
Lokomotiva Cheb – DHK Slavoj Žirovnice 13.2. 14:00 nezadáno
DHC Slavia Praha – DHK Baník Most 14.2. 13:00 26:26
DHC Plzeň – Házená J.Hradec 14.2. 15:30 24:15
Sokol II Kobylisy – Sokol Písek 13.2. 11:00 38:21
HC Háje – HK Spartak Ústí n.L. nezadáno 32:32

jaro – 13. kolo 

HC Háje – HC Plzeň 20.2. 15:00 34:20
HK Spartak Ústí n.L. – Sokol II Kobylisy 21.2. 15:00 22:20
Sokol Písek – DHC Plzeň 21.2. 13:00 24:27
Házená J.Hradec – DHC Slavia Praha 20.2. 15:30 35:23
DHK Baník Most – Lokomotiva Cheb 21.2. 12:30 nezadáno
DHK Slavoj Žirovnice – Sokol Vršovice 21.2. 11:00 16:23

jaro – 14. kolo 

HC Plzeň – DHK Slavoj Žirovnice 28.2. 16:15 17:25
Sokol Vršovice – DHK Baník Most 27.2. 10:00 22:27
Lokomotiva Cheb – Házená J.Hradec 27.2. 14:00 nezadáno
DHC Slavia Praha – Sokol Písek 28.2. 13:00 31:35
DHC Plzeň – HK Spartak Ústí n.L. 28.2. 15:30 34:19
Sokol II Kobylisy – HC Háje 27.2. 11:00 27:29

jaro – 15. kolo

Sokol II Kobylisy – HC Plzeň 5.3. 11:00 20:22
HC Háje – DHC Plzeň nezadáno 28:30
HK Spartak Ústí n.L. – DHC Slavia Praha nezadáno 26:18
Sokol Písek – Lokomotiva Cheb 6.3. 13:00 :
Házená J.Hradec – Sokol Vršovice 5.3. 15:30 29:29
DHK Baník Most – DHK Slavoj Žirovnice 6.3. 12:30 27:21

jaro – 16. kolo

HC Plzeň – DHK Baník Most 12.3. 16:00 22:28
DHK Slavoj Žirovnice – Házená J.Hradec 13.3. 11:00 :
Sokol Vršovice – Sokol Písek 13.3. 14:00 38:23
Lokomotiva Cheb – HK Spartak Ústí n.L. 12.3. 14:00 :
DHC Slavia Praha – HC Háje 13.3. 13:00 :
DHC Plzeň – Sokol II Kobylisy 13.3. 15:30 26:24

jaro – 17. kolo 

DHC Plzeň – HC Plzeň 3.4. 15:30 27:13
Sokol II Kobylisy – DHC Slavia Praha 2.4. 11:00 19:24
HC Háje – Lokomotiva Cheb nezadáno :
HK Spartak Ústí n.L. – Sokol Vršovice nezadáno 24:25
Sokol Písek – DHK Slavoj Žirovnice 3.4. 13:00 :
Házená J.Hradec – DHK Baník Most 2.4. 15:30 :

jaro – 18. kolo 

HC Plzeň – Házená J.Hradec 9.4. 10:30 :
DHK Baník Most – Sokol Písek 10.4. 12:30 :
DHK Slavoj Žirovnice – HK Spartak Ústí n.L. 10.4. 11:00 :
Sokol Vršovice – HC Háje 10.4. 14:00 :
Lokomotiva Cheb – Sokol II Kobylisy 9.4. 14:00 :
DHC Slavia Praha – DHC Plzeň 10.4. 13:00 :

jaro – 19. kolo 

DHC Slavia Praha – HC Plzeň 17.4. 13:00 :
DHC Plzeň – Lokomotiva Cheb 17.4. 15:30 :
Sokol II Kobylisy – Sokol Vršovice 16.4. 11:00 :
HC Háje – DHK Slavoj Žirovnice nezadáno :
HK Spartak Ústí n.L. – DHK Baník Most nezadáno :
Sokol Písek – Házená J.Hradec 17.4. 13:00 :

jaro – 20. kolo

HC Plzeň – Sokol Písek 30.4. 9:30 :
Házená J.Hradec – HK Spartak Ústí n.L. 30.4. 15:30 :
DHK Baník Most – HC Háje 1.5. 12:30 :
DHK Slavoj Žirovnice – Sokol II Kobylisy 1.5. 11:00 :
Sokol Vršovice – DHC Plzeň 1.5. 14:00 :
Lokomotiva Cheb – DHC Slavia Praha 30.4. 14:00 :

jaro – 21. kolo

Lokomotiva Cheb – HC Plzeň 7.5. 14:00 :
DHC Slavia Praha – Sokol Vršovice 8.5. 13:00 :
DHC Plzeň – DHK Slavoj Žirovnice 8.5. 15:30 :
Sokol II Kobylisy – DHK Baník Most 7.5. 11:00 :
HC Háje – Házená J.Hradec nezadáno :
HK Spartak Ústí n.L. – Sokol Písek nezadáno :

jaro – 22. kolo 

HC Plzeň – HK Spartak Ústí n.L. 14.5. 10:30 :
Sokol Písek – HC Háje 15.5. 13:00 :
Házená J.Hradec – Sokol II Kobylisy 14.5. 15:30 :
DHK Baník Most – DHC Plzeň 15.5. 12:30 :
DHK Slavoj Žirovnice – DHC Slavia Praha 15.5. 11:00 :
Sokol Vršovice – Lokomotiva Cheb 15.5. 14:00 :